• Спрощена закупівля
  • Безлотова
  • КЕП

Папір А-4

Папір А-4 Стандарт 500 арк. у кількості 152 пачки

Торги відмінено

11 000.00 UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 55.00 UAH
Номер: edc88004167c44abb9ea7e47fd20399c
Внутрішній номер закупівлі: 1203219
Ідентифікатор закупівлі: UA-2017-10-04-000207-a   
Замовник: Одеська митниця ДФС
Контактна особа: Стрілка Людмила +380487342825 od.sklad@customs.sfs.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеАналіз за цим CPV
Очікувана вартість: 11 000.00 UAH без ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 55.00 UAH
Період уточнення: 04.10.2017 11:06 - 09.10.2017 17:00
Період прийому пропозицій: 09.10.2017 17:00 - 11.10.2017 17:00

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Папір А-4
Код ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне
Кількість 152 пачок
Період постачання 04.10.2017 - 31.10.2017
Місце постачання 65078, Україна, Одеська обл., Одеса, Гайдара, 21-а На карті

Інформація про скасування

Номер: 5518610e2f1b46e688d15fd9518b4831
Опис причини скасування: Згідно оголошення про проведення закупівлі через систему електронних закупівель - очікувана вартість предмета закупівлі: 11000,00 грн. (одинадцять тисяч грн. 00 коп.) з ПДВ. В результаті технічної помилки закупівля була оголошена без урахування ПДВ. У зв’язку з тим, що даний критерій суттєво вплине на результати закупівлі, вирішено скасувати тендер щодо закупівлі паперу А-4 за кодом ДК 021:2015 30190000-7 (Офісне устаткування та приладдя різне) (номер тендеру – 1517845; номер у ЦБД - UA-2017-10-04-000207-a) та оголосити вищезазначену закупівлю з проставлянням позначки «з ПДВ».
Дата опублікування: 06.10.2017 09:22
Статус:
Виконано