• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Придбання системних блоків та ноутбуків

Придбання системних блоків та ноутбуків

Завершена

400 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.3% або 1 000.00 UAH
Номер: 6722a46cee704336abcefccffe69bdef
Внутрішній номер закупівлі: 1203172
Ідентифікатор закупівлі: UA-2017-09-06-001054-a   
Замовник: Національний університет "Одеська морська академія" в особі Азовського морського інституту Національного університету "Одеська морська академія"
Контактна особа: Жмайло Надія +380505704990 otso@ami.edu.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Аналіз за цим CPV
Очікувана вартість: 400 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 1 000.00 UAH
Період уточнення: 06.09.2017 14:55 - 11.09.2017 17:00
Період прийому пропозицій: 06.09.2017 14:55 - 21.09.2017 17:00
Аукціон: 22.09.2017 15:03 - 22.09.2017 15:36
Період кваліфікації: 22.09.2017 15:36 - 25.09.2017 15:04
Період завантаження договору: 22.09.2017 15:36 - 12.10.2017 15:36

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Системний блок
Код ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)
Кількість 20 штуки
Період постачання 09.10.2017 - 31.12.2017
Місце постачання 87517, Україна, Донецька обл., Маріуполь, Чорноморська,19 На карті
Ноутбук
Код ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)
Кількість 2 штуки
Період постачання 09.10.2017 - 31.12.2017
Місце постачання 87517, Україна, Донецька обл., Маріуполь, Чорноморська,19 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "Торговий будинок "Конрад"

Оскарження: 22.09.2017 15:36 - 06.10.2017 00:00
Початкова пропозиція 194 004.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
177 337.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
25.09.2017 15:04
Документи 12
Скарги 0
ТОВ "АІСІТ"
Початкова пропозиція 231 120.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
177 338.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 1
Скарги 0
ТОВ ДІАВЕСТЕНД КОМПЛЕКСНІ РІШЕННЯ
Початкова пропозиція 242 600.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
182 816.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 29
Скарги 0
АЗОВ-АРСЕНАЛ ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО
Початкова пропозиція 319 012.80 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
319 012.80 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 12
Скарги 0

Контракти

Номер: 55fd3c5000524165b2a40c58bc6d497b
Ідентифікатор договору: UA-2017-09-06-001054-a-a1
Постачальник: ТОВ "Торговий будинок "Конрад"
Номер договору: 115
Сума договору: 177 337.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 06.10.2017 00:00 - 31.12.2017 00:00
Дата підписання: 06.10.2017 00:01
Статус:
Підписаний
PDF
договор №115.PDF
p7s
sign.p7s