• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

ДК 021:2015-09110000-3 Тверде паливо (Вугілля кам'яне АКО(25-100) або еквівалент

Торги не відбулися

360 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 800.00 UAH
Номер: 47a334d8bb6b4c01b63fccaba6874644
Внутрішній номер закупівлі: 12023751
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-10-19-001541-b   
Замовник: Управління освіти, молоді, спорту та культури, охорони здоров'я та соціальної політики виконавчого комітету Березівської міської ради Одеської області
Контактна особа: Войтович Юлія Вікторівна +380977508432 dju-ju28@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Роботи
Очікувана вартість: 360 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 1 800.00 UAH
Період уточнення: 19.10.2021 14:11 - 25.10.2021 01:00
Період прийому пропозицій: 19.10.2021 14:11 - 04.11.2021 00:00
Аукціон: з 04.11.2021 14:01
Умови оплати:
виконання робіт - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ДК 021:2015-09110000-3 Тверде паливо (Вугілля кам'яне АКО(25-100) або еквівалент
Код ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливо
Кількість 65 тонни
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 67300, Україна, Одеська область, м.Березівка, вул.М.Грушевського,5а На карті