-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги по поточному ремонту з оздоблення прилеглої території філії тротуарною плиткою та вирівнювання поверхні за адресою: м. Полтава, вулиця Раїси Кириченко, 1
Тендер Prozorro UA-2021-10-19-008925-c
Завершена
328 258.01
UAH з ПДВ
Номер:
58b4cf64c8df4179a0d69e9b64033c4a
Внутрішній номер закупівлі:
12023251
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-10-19-008925-c
Замовник:
Філія акціонерного товариства "Національна суспільна телерадіокомпанія України" "Полтавська регіональна дирекція "ЛТАВА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40020640
-
Адреса:
36000, Україна, Полтавська область, м. Полтава, вул. Раїси Кириченко, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Вікторія Хребтова +380532564024 tender.ltava@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Оголошена 13.09.2021 року закупівля (UA-2021-09-13-008575-b) не відбулася через подання для участі в торгах менше двох тендерних пропозицій, оголошена 30.09.2021 року закупівля (UA-2021-09-30-004711-b) не відбулась через подання для участі в торгах менше двох тендерних пропозицій.
Очікувана вартість:
328 258.01 UAH з ПДВ
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- ОписЗамовник здійснює розрахунки за виконані роботи (надані послуги), поетапно на підставі актів виконаних робіт (наданих послуг), відповідно до вимог нормативних документів у сфері ціноутворення у будівництві, підписаними уповноваженими представниками сторін на протязі 30 календарних днів при наявності коштів на реєстраційному рахунку.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги по поточному ремонту з оздоблення прилеглої території філії тротуарною плиткою та вирівнювання поверхні за адресою: м. Полтава, вулиця Раїси Кириченко, 1
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2021
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
МАЛЕ ПРИВАТНЕ БУДІВЕЛЬНО-РЕМОНТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "СУЛА"
Оскарження: 19.10.2021 14:02 - 30.10.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
21068953
-
Контактна особа:
Деревянко О. М. +380671215440
-
Адреса:
36022, Україна, Полтавська область, місто Полтава, Ленінський район ВУЛИЦЯ ПРОЛЕТАРСЬКА будинок 45А
Оскарження: 19.10.2021 14:02 - 30.10.2021 00:00
Ціна пропозиції
319 158.85 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
19.10.2021 14:02
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
cde4c8b741e14071a0246e2c4f594049
Ідентифікатор договору:
UA-2021-10-19-008925-c-c1
Постачальник:
МАЛЕ ПРИВАТНЕ БУДІВЕЛЬНО-РЕМОНТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "СУЛА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
21068953
-
Контактна особа:
Деревянко О. М. +380671215440
-
Адреса:
36022, Україна, Полтавська область, місто Полтава, Ленінський район ВУЛИЦЯ ПРОЛЕТАРСЬКА будинок 45А
Номер договору:
63
Сума договору:
319 158.85 UAH з ПДВ
Сума договору:
265 965.71 UAH без ПДВ
Період дії договору:
01.11.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання:
01.11.2021 12:58
Статус:
Виконаний