-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
Деревина
Тендер Prozorro UA-2021-10-19-008336-c
Завершена
199 500.00
UAH без ПДВ
Номер:
3cce77b7991a42558423b7a077e96574
Внутрішній номер закупівлі:
12022456
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-10-19-008336-c
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ, СІМ'Ї, МОЛОДІ, КУЛЬТУРИ, СПОРТУ ТА ТУРИЗМУ КОПАЙГОРОДСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44079022
-
Адреса:
23053, Україна, Вінницька область, селище міського типу Копайгород, вул. Центральна, будинок 28
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Тетяна Кілівнік +380979605506 kopaigorod_osvita@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
03410000-7 ДеревинаАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Переговорна процедура стосовно закупівлі код ДК 021:2015 – 03410000-7 -Деревина , обрана Замовником згідно п. 1 частини 2 ст. 40 Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 року №922-VІII (в ред. від.19.04.2020 р. надалі – Закон) «Переговорна процедура закупівлі застосовується замовником як виняток у разі: Якщо двічі відмінено процедуру відкритих торгів, через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій, визначеної цим Законом. При цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника процедури закупівлі не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації. Згідно ч. 7 ст. 40 Закону Замовник має право укласти договір про закупівлю за результатами застосування переговорної процедури закупівлі у строк не раніше ніж через 10 днів (п’ять днів - у разі застосування переговорної процедури закупівлі з підстав, визначених пунктом 3 частини другої цієї статті, а також у разі закупівлі нафти, нафтопродуктів сирих, електричної енергії, послуг з її передання та розподілу, централізованого постачання теплової енергії, централізованого постачання гарячої води, послуг з централізованого опалення, телекомунікаційних послуг, у тому числі з трансляції радіо- та телесигналів, послуг з централізованого водопостачання та/або водовідведення та послуг з перевезення залізничним транспортом загального користування) з дня оприлюднення в електронній системі закупівель повідомлення про намір укласти договір про закупівлю.» В зв’язку з цим, керуючись ч.7 ст.40 Закону Замовником прийнято рішення про проведення переговорної процедури закупівлі.
Очікувана вартість:
199 500.00 UAH без ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Деревина
Кількість
199.5 метри кубічні
Період постачання
до 10.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ЖУК НАТАЛІЯ ВІКТОРІВНА
Оскарження: 20.10.2021 12:20 - 31.10.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
3172006347
-
Контактна особа:
Жук Н.В. 0978040617
-
Адреса:
23009, Україна, Вінницька область, село Чемериси-Барські, ВУЛИЦЯ РІЗДВЯНА будинок 45
Оскарження: 20.10.2021 12:20 - 31.10.2021 00:00
Ціна пропозиції
199 500.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
20.10.2021 12:20
Документи
1
Скарги
0
Контракти
Номер:
0d1f9f821a014b0e8aa48090354b93b0
Ідентифікатор договору:
UA-2021-10-19-008336-c-b1
Постачальник:
ЖУК НАТАЛІЯ ВІКТОРІВНА
×
-
Код ЄДРПОУ:
3172006347
-
Контактна особа:
Жук Н.В. 0978040617
-
Адреса:
23009, Україна, Вінницька область, село Чемериси-Барські, ВУЛИЦЯ РІЗДВЯНА будинок 45
Номер договору:
91
Сума договору:
199 500.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
02.11.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання:
02.11.2021 16:04
Статус:
Виконаний