• Переговорна процедура
  • Безлотова
  • КЕП
  • Без аукціону

Газове паливо (природний газ)

Завершена

771 420.00 UAH з ПДВ
Номер: c409f344557a49a7a172ecd80cc8ce14
Внутрішній номер закупівлі: 12021322
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-10-19-007502-c   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО " НІКОЛЬСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА ЛІКАРНЯ" НІКОЛЬСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
Контактна особа: Панкова Ольга Сергіївна +380982270860 volod_crb@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Замовником були оголошені процедури відкритих торгів за номерами UA-2021-09-14-000292-a та UA-2021-09-30-001928-с, які були відмінені відповідно до вимог першого абзацу п. 1 ч. 2 ст 32 Закону України «Про публічні закупівлі» - подання для участі в торгах менше двох тендерних пропозицій. Відповідно до п.1 ч. 2 статті 40 Закону України «Про публічні закупівлі» переговорна процедура закупівлі проводиться як виняток якщо було двічі відмінено процедуру відкритих торгів, у тому числі частково (за лотом), через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій, визначеної цим Законом. При цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника процедури закупівлі не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації.
Очікувана вартість: 771 420.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Природний газ
Код ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливо
Кількість 38571 метри кубічні
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 87000, Україна, Донецька область, смт Нікольське, вул. Свободи,1 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "МАРГАЗ"

Оскарження: 19.10.2021 15:26 - 30.10.2021 00:00
Ціна пропозиції 638 350.05 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
19.10.2021 15:26
Документи 2
Скарги 0

Контракти

Номер: 87a98f26a8a041a4be158c92b10aab39
Ідентифікатор договору: UA-2021-10-19-007502-c-c1
Постачальник: ТОВ "МАРГАЗ"
Номер договору: 3015
Сума договору: 638 350.05 UAH з ПДВ
Сума договору: 531 958.38 UAH без ПДВ
Період дії договору: 01.11.2021 00:00 - 31.12.2021 23:59
Дата підписання: 01.11.2021 00:00
Статус:
Підписаний
договір
pdf
договір1.pdf
pdf
додугода.pdf
p7s
sign.p7s