-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
21П-184_79340000-9 – Рекламні та маркетингові послуги (Послуги з розповсюдження в ЗМІ оголошень, статей, рубрик)
Тендер Prozorro UA-2021-10-19-007081-c
Завершена
561 452.40
UAH з ПДВ
Номер:
ca6e545ea8fa44e5a0b3a1ecad661c41
Внутрішній номер закупівлі:
12020750
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-10-19-007081-c
Замовник:
АТ "УКРГАЗВИДОБУВАННЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30019775
-
Адреса:
04053, Україна, м. Київ, г. Киев, Шевченківський район ВУЛИЦЯ КУДРЯВСЬКА будинок 26/28
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
В'ячеслав Ткаченко +380444612541 tkachenko@ugv.com.ua http://ugv.com.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
79340000-9 Рекламні та маркетингові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Електронною системою закупівель автоматично було двічі відмінено тендер –
1) 21П-078_79340000-9 – Рекламні та маркетингові послуги (Послуги з розповсюдження в ЗМІ оголошень, статей, рубрик), ідентифікатор закупівлі UA-2021-05-28-006761-b, процедура відкритих торгів з публікацією англійською мовою оголошена 28 травня 2021 року, очікувана вартість 573 235,49 грн. з ПДВ, підстава відміни − подання для участі у відкритих торгах менше двох тендерних пропозицій згідно абзацу першого пункту 1 частини 2 статті 32 ЗУ «Про публічні закупівлі» (далі – Закон). Єдиний учасник ТОВ "МЕЙНСТРІМ" (код ЄДРПОУ 32913258). Звіт про результати проведення процедури закупівлі - https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2021-05-28-006761-b/print/report/pdf .
2) 21П-109_79340000-9 – Рекламні та маркетингові послуги (Послуги з розповсюдження в ЗМІ оголошень, статей, рубрик), ідентифікатор закупівлі UA-2021-07-08-007023-c, процедура відкритих торгів з публікацією англійською мовою оголошена 08 липня 2021 року, очікувана вартість 573 235,49 грн. з ПДВ, підстава відміни − подання для участі у відкритих торгах менше двох тендерних пропозицій згідно абзацу першого пункту 1 частини 2 статті 32 ЗУ «Про публічні закупівлі» (далі – Закон). Звіт про результати проведення процедури закупівлі - https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2021-07-08-007023-c/print/report/pdf .
Згідно із наданих комерційних пропозицій було обраховано вартість по наданню послуги за 56 публікацій (28 повідомлень + 28 оголошень).
Згідно наданих пропозицій вартість послуги за 56 публікацій (28 повідомлень та 28 оголошень) у учасників становить:
ТОВ «Комунікаційна група «Ефективні рішення» - 630 093,80грн.;
ТОВ «Медіа Хаб» - 574 000 грн;
ТОВ «Мейнстрім» - 561 452,40 грн.
З наведених розрахунків найменшу вартість за надання послуги за 56 (28 повідомлень та 28 оголошень) запропоновано ТОВ «Мейнстрім» - 561 452,40 грн.
Здійснення закупівлі Послуги з розповсюдження в ЗМІ оголошень, статей, рубрик шляхом застосування переговорної процедури з ТОВ «Мейнстрім» відповідно до пункту 1 частини 2 статті 40 Закону.
Посилання на експертні, нормативні, технічні та інші документи, що підтверджують наявність умов застосування процедури закупівлі: звіти про результати проведення процедур закупівель UA-2021-05-28-006761-b (https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2021-05-28-006761-b/print/report/pdf) та UA-2021-07-08-007023-c (https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2021-07-08-007023-c/print/report/pdf).
Очікувана вартість:
561 452.40 UAH з ПДВ
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- Описпротягом 30 календарних днів з дати підписання Акту прийому-передачі наданих послуг
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
79341000-9 – Рекламні послуги (Послуги з розповсюдження в ЗМІ оголошень, статей, рубрик)
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "МЕЙНСТРІМ"
Оскарження: 19.10.2021 12:42 - 30.10.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
32913258
-
Контактна особа:
Гавриш О.І. +380442551523
-
Адреса:
02068, Україна, м. Київ, м. Київ, ПРОСПЕКТ ГРИГОРЕНКА будинок 5 квартира 155
Оскарження: 19.10.2021 12:42 - 30.10.2021 00:00
Ціна пропозиції
561 452.40 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
19.10.2021 12:42
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
404ef7e13309437494092039fb13453f
Ідентифікатор договору:
UA-2021-10-19-007081-c-c1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "МЕЙНСТРІМ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32913258
-
Контактна особа:
Гавриш О.І. +380442551523
-
Адреса:
02068, Україна, м. Київ, м. Київ, ПРОСПЕКТ ГРИГОРЕНКА будинок 5 квартира 155
Номер договору:
УГВ 441/67-21
Сума договору:
561 452.40 UAH з ПДВ
Сума договору:
467 877.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
10.11.2021 00:00 - 31.12.2022 00:00
Дата підписання:
10.11.2021 14:22
Статус:
Виконаний