• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Обігрівачі

Торги не відбулися

59 346.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 300.00 UAH
Номер: fa0e600c08eb45de8a60bd5d2f9dc123
Внутрішній номер закупівлі: 12016096
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-10-19-003642-c   
Замовник: філія «Енергозбут» акціонерного товариства "Українська залізниця"
Контактна особа: Андрій Станіславович Остринський +30444653514 ostrynskyi@uz.gov.ua http://uz.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові приладиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 59 346.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 300.00 UAH
Період уточнення: 19.10.2021 10:45 - 25.10.2021 01:00
Період прийому пропозицій: 19.10.2021 10:45 - 04.11.2021 09:00
Аукціон: з 05.11.2021 13:21
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Обігрівачі
Код ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові прилади
Кількість 54 штуки
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання Відповідно до документації