-
Переговорна процедура (скорочена)
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
Електрична енергія, код 09310000-5 Електрична енергія за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»
Тендер Prozorro UA-2021-10-18-001221-a
Завершена
700 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
058b5aee76b64b48b7409d11d3ac8737
Внутрішній номер закупівлі:
11999345
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-10-18-001221-a
Замовник:
територіальне управління Державної судової адміністрації України в Хмельницькій області
×
-
Код ЄДРПОУ:
26293548
-
Адреса:
29000, Україна, Хмельницька область, місто Хмельницький, вул.Соборна, 75
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Мельник Ольга Миколаївна +380382658297 inbox@km.court.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Для потреб місцевих загальних судів Хмельницької області необхідно здійснити закупівлю електричної енергії, код 09310000-5 Електрична енергія за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» на підставі пункту 1 частини 2 статті 40 Закону, а саме: у разі якщо було двічі відмінено процедуру відкритих торгів, у тому числі частково (за лотом), через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій, визначеної цим Законом. При цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника процедури закупівлі не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації. 09 вересня 2021 року в електронній системі закупівель було опубліковано оголошення про проведення відкритих торгів за предметом закупівлі Електрична енергія, код 09310000-5 Електрична енергія за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» (№ оголошення UA-2021-09-09-003764-b). Дана закупівля була відмінена через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій. 27 вересня 2021 року в електронній системі закупівель було опубліковано оголошення про повторне проведення відкритих торгів за предметом закупівлі Електрична енергія, код 09310000-5 Електрична енергія за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» (№ оголошення UA-2021-09-27-000460-a). Дана закупівля була відмінена через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій. Таким чином, у Замовника наявні підстави для застосування переговорної процедури закупівлі на підставі п.1 ч.2 ст. 40 ЗУ «Про публічні закупівлі».
Очікувана вартість:
700 000.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Опис100% післяплата, на підставі рахунку та акта приймання-передачі електроенергії, протягом 10 робочих днів з моменту підписання акта приймання-передачі
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія, код 09310000-5 Електрична енергія за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»
Кількість
140000 Кіловат-година
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
29000, Україна, Хмельницька область, Хмельницька область, місцеві загальні суди Хмельницької області
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ХМЕЛЬНИЦЬКЕНЕРГОЗБУТ"
Оскарження: 18.10.2021 14:25 - 24.10.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
42035266
-
Контактна особа:
Іванюк Олег Григорійович 380382617346
-
Адреса:
29000, Україна, Хмельницька область, м.Хмельницький, ВУЛИЦЯ СВОБОДИ, будинок 57/2
Оскарження: 18.10.2021 14:25 - 24.10.2021 00:00
Ціна пропозиції
700 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
18.10.2021 14:25
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
226b639a73864bd6aed1bb0775be799c
Ідентифікатор договору:
UA-2021-10-18-001221-a-a1
Постачальник:
ТОВ "ХМЕЛЬНИЦЬКЕНЕРГОЗБУТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42035266
-
Контактна особа:
Іванюк Олег Григорійович 380382617346
-
Адреса:
29000, Україна, Хмельницька область, м.Хмельницький, ВУЛИЦЯ СВОБОДИ, будинок 57/2
Номер договору:
7119/198-21
Сума договору:
697 951.43 UAH з ПДВ
Сума договору:
581 626.19 UAH без ПДВ
Період дії договору:
25.10.2021 00:00 - 31.01.2022 23:59
Дата підписання:
25.10.2021 00:00
Статус:
Виконаний