• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Інтерактивна дошка SMART з вбудованим комп’ютером, OPS, програмним забезпеченням з мобільною стійкою за Кодом ДК 021:2015:32320000-2: Телевізійне й аудіовізуальне обладнання

Інтерактивна дошка SMART з вбудованим комп’ютером, OPS, програмним забезпеченням з мобільною стійкою 1шт.

Торги не відбулися

179 500.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 897.50 UAH
Номер: 304999af2eac4ea38882f71f7149ab75
Внутрішній номер закупівлі: 11989742
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-10-17-000163-c   
Замовник: Комунальний дошкільний навчальний заклад "Ясла-садок №110 "СВІТЛЯЧОК" Маріупольської міської ради Донецької області
Контактна особа: Анна Гонтарева +380985767272 mardnz110@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 179 500.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 897.50 UAH
Період уточнення: 17.10.2021 14:38 - 25.10.2021 01:00
Період прийому пропозицій: 17.10.2021 14:38 - 04.11.2021 17:00
Аукціон: з 05.11.2021 12:47
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Інтерактивна дошка SMART з вбудованим комп’ютером, OPS, програмним забезпеченням з мобільною стійкою
Код ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнання
Кількість 1 штуки
Період постачання до 15.12.2021
Місце постачання 87525, Україна, Донецька область, Маріуполь, вул. Бахчіванджи,13а На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АРСЕНАЛ-ПОСТАЧ"
Початкова пропозиція 167 805.60 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
167 805.60 UAH з ПДВ
Відповіді на вимоги 11
Документи 15
Скарги 0