-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Інтерактивна підлога з інтерактивним програмним забезпеченням у комплекті з проектором, Інтерактивний сенсорний стіл з спеціалізованим програмним забезпеченням за кодом ДК 021:2015 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнання
Тендер Prozorro UA-2021-10-13-008006-b
Інтерактивна підлога з інтерактивним програмним забезпеченням у комплекті з проектором - 2 комплекта, Інтерактивний сенсорний стіл з спеціалізованим програмним забезпеченням – 2 комплекта
Завершена
450 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 250.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 250.00 UAH
Номер:
64cb886cb78c42f7a38374ad287e6ddc
Внутрішній номер закупівлі:
11977542
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-10-13-008006-b
Замовник:
Комунальний дошкільний навчальний заклад "Ясла-садок №110 "СВІТЛЯЧОК" Маріупольської міської ради Донецької області
×
-
Код ЄДРПОУ:
23031747
-
Адреса:
87525, Україна, Донецька область, м. Маріуполь, вул. Бахчіванджи, 13-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Анна Гонтарева +380985767272 mardnz110@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
450 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 250.00 UAH
Період уточнення:
13.10.2021 14:14 - 19.10.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
13.10.2021 14:14 - 29.10.2021 06:00
Аукціон:
01.11.2021 15:13 - 01.11.2021 15:36
Період кваліфікації:
01.11.2021 15:36 - 02.11.2021 13:25
Період завантаження договору:
02.11.2021 13:25 - 22.11.2021 13:25
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Інтерактивна підлога з інтерактивним програмним забезпеченням у комплекті з проектором
Кількість
2 комплект
Період постачання
до 15.12.2021
Інтерактивний сенсорний стіл з спеціалізованим програмним забезпеченням
Кількість
2 комплект
Період постачання
до 15.12.2021
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ФОП Лисенко Михайло Миколайович
Оскарження: 02.11.2021 13:25 - 13.11.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
2322513639
-
Контактна особа:
Лисенко Михайло Миколайович 380989107938 l.b@azov-arsenal.com.ua
-
Адреса:
87515, Україна, Донецька область, Маріуполь, вул. Грецька, буд 34-А, кв. 23
Оскарження: 02.11.2021 13:25 - 13.11.2021 00:00
Початкова пропозиція
445 872.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
445 872.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
02.11.2021 13:25
Відповіді на вимоги
10
Документи
28
Скарги
0
ТОВ ОФІСКОМПЛЕКТ
×
-
Код ЄДРПОУ:
37992842
-
Контактна особа:
Книш Костянтин Олександрович +380634195477 82500991@ukr.net
-
Адреса:
54010, Україна, Миколаївська область, Миколаїв, вулиця Морехідна, будинок 14, офіс 315
Початкова пропозиція
448 500.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
448 500.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
12
Скарги
0
Контракти
Номер:
cb67834f200045abb3b13744c032d79f
Ідентифікатор договору:
UA-2021-10-13-008006-b-a1
Постачальник:
ФОП Лисенко Михайло Миколайович
×
-
Код ЄДРПОУ:
2322513639
-
Контактна особа:
Лисенко Михайло Миколайович 380989107938 l.b@azov-arsenal.com.ua
-
Адреса:
87515, Україна, Донецька область, Маріуполь, вул. Грецька, буд 34-А, кв. 23
Номер договору:
110/6
Сума договору:
445 872.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
15.11.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання:
15.11.2021 15:00
Статус:
Виконаний