-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги із забезпечення персоналом, у тому числі тимчасовим (Послуги машиністів - кочегарів котельні)
Тендер Prozorro UA-2021-10-12-002722-a
Завершена
85 970.00
UAH з ПДВ
Номер:
56f0c57d039a4f45a8e25615a8579788
Внутрішній номер закупівлі:
11960034
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-10-12-002722-a
Замовник:
Головне управління Пенсійного фонду України в Кіровоградській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
20632802
-
Адреса:
25009, Україна, Кіровоградська область, місто Кропивницький, вул. Соборна, 7а
-
Категорія:
Орган соціального страхування
Контактна особа:
Свідзінська Анастасія Дмитрівна +380522377054 gu@kr.pfu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
79620000-6 Послуги із забезпечення персоналом, у тому числі тимчасовимАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Закупівлі UA-2021-08-26-017956-a та UA-2021-09-15-004031-b за предметом: Послуги із забезпечення персоналом, у тому числі тимчасовим (Послуги машиністів - кочегарів котельні) код ДК 021:2015:79620000-6 не відбулись двічі в зв'язку з поданням для участі в торгах менше двох тендерних пропозицій. У відповідності до п. 1 ч. 2 ст. 40 Закону замовник, як виняток може застосувати переговорну процедуру закупівлі. При цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника процедури закупівлі не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації. Таким чином, з метою проведення закупівлі послуг машиністів – кочегарів котельні, за переговорною процедурою закупівлі, проведено переговори між замовником – Головне управління Пенсійного фонду України в Кіровоградській області та учасником - ФОП Спірідонов Едуард Борисович. Також, учасником ФОП Спірідонов Едуард Борисович було документально підтверджено, що предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також кваліфікаційні та інші вимоги не відрізняються від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації за процедурою відкритих торгів, яка двічі була відмінена через відсутність достатньої кількості учасників.
Очікувана вартість:
85 970.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- ОписОплата Замовником за надані послуги здійснюється на підставі узгоджених Сторонами даного договору кошторисів за фактом наданих послуг у безготівковій формі, шляхом перерахування коштів на розрахунковий рахунок Виконавця, згідно з рахунком-фактурою протягом 10 банківських днів після підписання акту прийняття послуг.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги машиністів - кочегарів котельні
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
26400, Україна, Кіровоградська область, м.Благовіщенське, вул.Ореста Гуменюка, 7, м.Новоукраїнка, вул.Соборна, 66/17, м.Мала Виска, вул.Центральна, 62, м.Гайворон, вул.Свободи, 20/10
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Спірідонов Едуард Борисович
Оскарження: 12.10.2021 16:51 - 23.10.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
2506704557
-
Контактна особа:
Спірідонов Едуард Борисович 0679900955
-
Адреса:
10014, Україна, Житомирська область, м. Житомир, вул. Черняховського, 23, кв. 1
Оскарження: 12.10.2021 16:51 - 23.10.2021 00:00
Ціна пропозиції
85 970.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
12.10.2021 16:51
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
c0aba8ebcb8c4dc48507edd31fc6f49a
Ідентифікатор договору:
UA-2021-10-12-002722-a-c1
Постачальник:
ФОП Спірідонов Едуард Борисович
×
-
Код ЄДРПОУ:
2506704557
-
Контактна особа:
Спірідонов Едуард Борисович 0679900955
-
Адреса:
10014, Україна, Житомирська область, м. Житомир, вул. Черняховського, 23, кв. 1
Номер договору:
278
Сума договору:
100 353.87 UAH без ПДВ
Період дії договору:
25.10.2021 00:00 - 10.01.2022 23:59
Дата підписання:
25.10.2021 00:00
Статус:
Виконаний