• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Комп’ютерне обладнання

Комп’ютерне обладнання

Завершена

208 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 040.00 UAH
Номер: 468b42a451ba448e9e07a5020a41f649
Внутрішній номер закупівлі: 11955408
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-10-12-009567-b   
Замовник: ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ, СПОРТУ ТА ТУРИЗМУ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ДРАГІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ХУСТСЬКОГО РАЙОНУ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Контактна особа: Ярослава Пацкан +380680813437 osvita55dr@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 208 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 1 040.00 UAH
Період уточнення: 12.10.2021 15:17 - 19.10.2021 00:00
Період прийому пропозицій: 12.10.2021 15:17 - 29.10.2021 00:00
Аукціон: 29.10.2021 15:15 - 29.10.2021 15:38
Період кваліфікації: 29.10.2021 15:38 - 03.11.2021 09:28
Період завантаження договору: 03.11.2021 09:28 - 23.11.2021 09:28
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ноутбики
Код ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнання
Кількість 11 штуки
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 90432, Україна, Закарпатська область, с.Драгово, вулиця Центральна,100 На карті
програмне забезпечення
Код ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнання
Кількість 1 штуки
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 90432, Україна, Закарпатська область, с.Драгово, вулиця Центральна,100 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ФОП "Лашкевич Ольга Олександрівна"

Оскарження: 03.11.2021 09:28 - 14.11.2021 00:00
Початкова пропозиція 207 400.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
207 400.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
03.11.2021 09:28
Відповіді на вимоги 11
Документи 52
Скарги 0
ТОВ "СОФТСТЕМ"
Початкова пропозиція 208 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
208 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги 11
Документи 40
Скарги 0

Контракти

Номер: 6d9bd6fdc26a4f2bb1ea71b26c49355d
Ідентифікатор договору: UA-2021-10-12-009567-b-a1
Постачальник: ФОП "Лашкевич Ольга Олександрівна"
Номер договору: 145
Сума договору: 207 400.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 15.11.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання: 15.11.2021 13:13
Статус:
Виконаний
pdf
Договір 145.pdf
p7s
sign.p7s