• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП
  • 1

Електрична енергія

Торги не відбулися

1 900 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 9 500.00 UAH
Номер: ea13658ca51c46cfb53b8406efd89aa5
Внутрішній номер закупівлі: 11953405
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-10-12-003811-c   
Замовник: КВЕП "Подільськводоканал"
Контактна особа: Ворона Володимир Васильович +380486230279 kotovskvodokanal@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 1 900 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 9 500.00 UAH
Період уточнення: 12.10.2021 14:31 - 22.10.2021 01:00
Період прийому пропозицій: 12.10.2021 14:31 - 01.11.2021 08:00
Аукціон: з 02.11.2021 14:13
Умови оплати:
дата виставлення рахунку - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія
Код ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія
Кількість 500000 Кіловат-година
Період постачання до 30.11.2021
Місце постачання 66300, Україна, Одеська область, м. Подільськ, вул. Некрасова, 8 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "МИКОЛАЇВГАЗ ЗБУТ"
Початкова пропозиція 1 900 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 900 000.00 UAH з ПДВ
Відповіді на вимоги 10
Документи 39
Скарги 0