-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Послуги їдалень
Тендер Prozorro UA-2017-08-19-000266-a
Послуги їдалень (Столовая)
Завершена
1 011 955.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 5 059.78 UAH
мін. крок: 0.5% або 5 059.78 UAH
Номер:
1723655f6fd344daaf57787cec8d4026
Внутрішній номер закупівлі:
1195305
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2017-08-19-000266-a
Замовник:
КЗ"Верхньодніпровський дитячий будинок-інтернат№2"ДОР"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03188234
-
Адреса:
51600, Україна, Дніпропетровська область, м.Верхньодніпровськ, вул.Упорна 1а
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Наталія Миколаївна Проценко +380974237689 verx_ddi2@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
55510000-8 Послуги їдаленьАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
1 011 955.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
5 059.78 UAH
Період уточнення:
19.08.2017 11:06 - 03.09.2017 17:07
Період прийому пропозицій:
19.08.2017 11:06 - 13.09.2017 17:07
Аукціон:
14.09.2017 13:03 - 14.09.2017 13:30
Період кваліфікації:
14.09.2017 13:30 - 15.09.2017 13:39
Період завантаження договору:
14.09.2017 13:30 - 04.10.2017 13:30
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги їдалень
Кількість
15180 послуга
Період постачання
01.10.2017 - 31.12.2017
Місце постачання
51600, Україна, Дніпропетровська область, м.Верхньодніпровськ, вул.Упорна 1а
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ Дніпрпродсервіс
Оскарження: 14.09.2017 13:30 - 26.09.2017 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
40165196
-
Контактна особа:
Олійник Олександра Юріївна +380993508373 9164582@gmail.com
-
Адреса:
49057, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, вул. Героїв Сталінграда, 249
Оскарження: 14.09.2017 13:30 - 26.09.2017 00:00
Початкова пропозиція
971 950.60 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
971 950.60 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
15.09.2017 13:39
Документи
20
Скарги
0
ТОВ НВО "Промсервіс"
×
-
Код ЄДРПОУ:
13441711
-
Контактна особа:
Гвоздьова Тетяна Іванівна +380675222626 promservise@ukr.net
-
Адреса:
51900, Україна, Дніпропетровська область, Кам'янське, вул. Гайдамацька, 2
Початкова пропозиція
1 010 406.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 010 406.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
7
Скарги
0
ТОВ "Фірма АРТ-СИНТЕЗ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
21904823
-
Контактна особа:
Сергій Лесніков +380960215757 21904823@mail.gov.ua
-
Адреса:
49044, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпропетровськ, вул. К. Цеткін, 6- А
Початкова пропозиція
1 011 951.36 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 011 951.36 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
4
Скарги
0
Контракти
Номер:
b935bcf72c95413b91a3de843d07b248
Ідентифікатор договору:
UA-2017-08-19-000266-a-c1
Постачальник:
ТОВ Дніпрпродсервіс
×
-
Код ЄДРПОУ:
40165196
-
Контактна особа:
Олійник Олександра Юріївна +380993508373 9164582@gmail.com
-
Адреса:
49057, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, вул. Героїв Сталінграда, 249
Номер договору:
2
Сума договору:
971 950.60 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
03.10.2017 00:00 - 31.12.2017 00:00
Дата підписання:
03.10.2017 09:24
Статус:
Підписаний