• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Капітальний ремонт приміщень пологового відділення КНП «Смілянська багатопрофільна лікарня ім. Софії Бобринської» за адресою Черкаська обл., м.Сміла, вул. Софіївська, 2 (згідно з ДСТУ Б.Д.1.1.-1:2013 «Правила визначення вартості будівництва)

Обсяги виконання робіт - згідно Додатку 2 до тендерної документаціїї; згідно умов цієї процедури закупівлі тендерною документацією вважається сукупність інформації у вигляді заповнених електронних полів в розділі "Тендерна документація" цього оголошення та прикріпленого текстового документу "Тендерна документація та проект договору", що містить всю іншу інформацію, передбачену згідно ст. 22 Закону. Інформація про відсутність підстави для відмови в участі у процедурі закупівлі згідно ч. 2 ст. 17 Закону України «Про публічні закупівлі» надається учасником у складі тендерної пропозиції згідно умов тендерної документації; Тендерні пропозиції готуються українською мовою.

Торги відмінено

2 245 432.80 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 11 227.16 UAH
Номер: d9f8c74187784e2187382250f10f5689
Внутрішній номер закупівлі: 11946799
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-10-12-000981-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "СМІЛЯНСЬКА БАГАТОПРОФІЛЬНА ЛІКАРНЯ ІМ. СОФІЇ БОБРИНСЬКОЇ"
Контактна особа: Чернецька Тетяна Вікторівна +380473320628 crl.smila.ek@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Роботи
Очікувана вартість: 2 245 432.80 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 11 227.16 UAH
Період уточнення: 12.10.2021 11:38 - 18.10.2021 00:00
Період прийому пропозицій: 12.10.2021 11:38 - 28.10.2021 00:00
Аукціон: 28.10.2021 15:15 - 28.10.2021 15:38
Період кваліфікації: з 28.10.2021 15:38
Умови оплати:
виконання робіт - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Капітальний ремонт приміщень пологового відділення КНП «Смілянська багатопрофільна лікарня ім. Софії Бобринської» за адресою Черкаська обл., м.Сміла, вул. Софіївська, 2 (згідно з ДСТУ Б.Д.1.1.-1:2013 «Правила визначення вартості будівництва)
Код ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація
Кількість 1 роботи
Період постачання до 31.03.2022
Місце постачання 20700, Україна, Черкаська область, м. Сміла, вул. Софіївська, 2 На карті

Інформація про скасування

Номер: 8d879646f6504748b0a0499e263db053
Причина скасування: Відсутність подальшої потреби в закупівлі товарів, робіт і послуг
Опис причини скасування: Опис причин скасування у прикріпленому файлі.
Період оскарження: 02.11.2021 16:21 - 13.11.2021 00:00
Дата опублікування: 02.11.2021 16:21
Дата виконання: 02.11.2021 16:21
Статус:
Виконано

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ФОП Кухарська Лариси Георгіївни
Початкова пропозиція 2 100 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 100 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує рішення
Відповіді на вимоги 10
Документи 6
Скарги 0
ФОП "УЛЬЯНЕНКО ВОЛОДИМИР МИКОЛАЙОВИЧ"
Початкова пропозиція 2 184 955.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 184 955.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує розгляду
Відповіді на вимоги 10
Документи 8
Скарги 0