• Переговорна процедура
  • Безлотова
  • КЕП
  • Без аукціону

Аптечка медична

Завершена

14 873.00 UAH з ПДВ
Номер: 9773d5f548e8407a8af5a3f4603a10af
Внутрішній номер закупівлі: 11942932
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-10-12-000915-c   
Замовник: ФІЛІЯ "ЦЕНТР ДІАГНОСТИКИ ЗАЛІЗНИЧНОЇ ІНФРАСТРУКТУРИ" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"
Контактна особа: Чорноштан Ольга Вікторівна 380634601032 CHORNOSHTAN@UZ.GOV.UA http://www.uz.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Замовником було двічі відмінено тендер (оголошення № UA-2021-08-20-003833-c та № UA-2021-08-20-003833-c) через те, що було подано для участі менше двох тендерних пропозицій (підстава – п. 1 ч.2 ст. 32 Закону України «Про публічні закупівлі», а саме подання для участі у торгах менше двох тендерних пропозицій)
Очікувана вартість: 14 873.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
аптечка медична
Код ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні
Кількість 100 штуки
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання Відповідно до документації

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "Фарммедальянс"

Оскарження: 12.10.2021 10:16 - 23.10.2021 00:00
Ціна пропозиції 14 873.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
12.10.2021 10:16
Документи 2
Скарги 0

Контракти

Номер: a253c757f47d4c2fbbf768572e6beb09
Ідентифікатор договору: UA-2021-10-12-000915-c-b1
Постачальник: ТОВ "Фарммедальянс"
Номер договору: ЦДЗІ-21/47
Сума договору: 14 873.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 12 394.17 UAH без ПДВ
Період дії договору: 10.11.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання: 10.11.2021 00:00
Статус:
Виконаний
pdf
Дог. 21-47.pdf
p7s
sign.p7s