• Спрощена закупівля
  • Безлотова
  • КЕП

Комбінезон захисний з капюшоном одноразовий, Респіратор, Макса медична одноразова Код ДК 021:2015 - 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні

Інформація про технічні, якісні та інші характеристики предмета закупівлі: вказана в Додатку 1 до Оголошення про проведення спрощеної закупівлі (оголошення завантажено окремим файлом) Перелік критеріїв оцінки пропозицій із зазначенням питомої ваги критеріїв: Єдиним критерієм оцінки є ціна (питома вага критерію – 100%). Розмір забезпечення пропозицій учасників (якщо замовник вимагає його надати): Не передбачено. Умови надання забезпечення пропозицій учасників (якщо замовник вимагає його надати): Не передбачено. На виконання вимог Порядку розміщення інформації про публічні закупівлі (далі Порядку), затвердженого Наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 11 червня 2020 року N 1082. Назва предмета закупівлі (узагальнена) Комбінезон захисний з капюшоном одноразовий, Респіратор, Макса медична одноразов; Код класифікатора відповідно до «Порядку визначення предмета закупівлі» Код ДК 021:2015 - 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні.

Торги відмінено

193 200.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 966.00 UAH
Номер: a2a3f60b95094f4d8678128489b36c7e
Внутрішній номер закупівлі: 11938788
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-10-11-012820-b   
Замовник: ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖПРОДСПОЖИВСЛУЖБИ В ПОЛТАВСЬКІЙ ОБЛАСТІ
Контактна особа: Анастасія Журавльова +380532569979 udvm.buh@polvet.gov.ua http://polvet.gov.ua/en/main-page/
Класифікатор ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 193 200.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 966.00 UAH
Період уточнення: 11.10.2021 20:29 - 19.10.2021 12:00
Період прийому пропозицій: 19.10.2021 12:00 - 22.10.2021 18:00
Аукціон: 26.10.2021 14:04 - 26.10.2021 14:27
Період кваліфікації: з 26.10.2021 14:27
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Комбінезон захисний з капюшоном одноразовий
Код ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні
Кількість 311 штуки
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 36020, Україна, Полтавська область, місто Полава, вул. Воскресенський узвіз, 7 На карті
Респіратор
Код ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні
Кількість 156 штуки
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 36020, Україна, Полтавська область, місто Полава, вул. Воскресенський узвіз, 7 На карті
Макса медична одноразова
Код ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні
Кількість 11535 штуки
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 36020, Україна, Полтавська область, місто Полава, вул. Воскресенський узвіз, 7 На карті

Інформація про скасування

Номер: f03f2f9f7a7942c3ac61b8d350561ed5
Причина скасування: Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування: Замовником виявлено, що при оголошенні закупівлі допущено технічну помилку. Замовник відміняє спрощену процедуру закупівель в разі наявності підстав, що передбачені ч. 8 ст. 40 Закону.
Дата опублікування: 26.10.2021 16:01
Дата виконання: 26.10.2021 16:01
Статус:
Виконано

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП "КРИЦЬКА НІНА ВОЛОДИМИРІВНА"
Початкова пропозиція 181 999.80 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
148 999.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує рішення
Документи 19
Скарги 0
ФОП Баєв Геннадій Анатолійович
Початкова пропозиція 189 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
149 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує розгляду
Документи 6
Скарги 0