• Переговорна процедура
  • Безлотова
  • КЕП
  • Без аукціону

ДК 021:2015:30210000-4 - Машини для обробки даних (апаратна частина)(персональні комп'ютери, системні блоки, ноутбуки)

Завершена

250 000.44 UAH з ПДВ
Номер: 7ab6dbeae2ec411db3e790a027607f69
Внутрішній номер закупівлі: 11934349
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-10-11-010119-b   
Замовник: МЕЛІТОПОЛЬСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ПЕДАГОГІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ БОГДАНА ХМЕЛЬНИЦЬКОГО
Контактна особа: Філіпова Тетяна Олександрівна 0619448131 ZAKUPIVLI@MDPU.ORG.UA
Класифікатор ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Аналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Для потреби Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького уповноваженою особою було двічі оголошено процедури відкритих торгів на закупівлю персональних комп’ютерів, системних блоків, ноутбуків за кодом ДК 021: 2015: 30210000-4 — Машини для обробки даних (апаратна частина). Номери оголошень (UA-2021-08-26-018708-a та UA-2021-09-15-011408-b). Під час проведення обох процедур закупівель встановлені до предмету закупівлі технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасників процедури закупівлі, залишалися незмінними. Обидві процедури закупівлі були автоматично відмінені електронною системою закупівель у зв’язку із поданням до участі у процедурі закупівлі менше двох тендерних пропозицій. Відповідно до пункту 1 частини другої статті 40 Закону переговорна процедура закупівлі використовується замовником як виняток у разі якщо було двічі відмінено процедуру відкритих торгів, у тому числі частково (за лотом), через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій, визначеної цим Законом. При цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника процедури закупівлі не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації. На підставі вищезазначеного, існують законодавчі підстави для застосування переговорної процедури під час закупівлі персональних комп’ютерів, системних блоків, ноутбуків для потреби МДПУ іменні Богдана Хмельницького. Враховуючі, що під час проведення відкритих торгів за ДК 021: 2015: 30210000-4 — Машини для обробки даних (апаратна частина) (номери оголошень UA-2021-08-26-018708-a та UA-2021-09-15-011408-b), лише один учасник, а саме ТОВ ВКП «ВСЕСВІТ», подав свою пропозицію, МДПУ імені Богдана Хмельницького звернувся до вищезазначеного учасника (лист від 07.10.2021 № 01-28/1167) щодо надання пропозиції стосовно вартості персональних комп’ютерів, системних блоків, ноутбуків, а також документів, що підтверджують відповідність встановленим до предмету закупівлі технічним та якісним характеристикам і вимогам до учасника процедури закупівлі за процедурою відкритих торгів. ТОВ ВКП «ВСЕСВІТ» надало всі документи, які підтверджують відповідність встановленим до предмету закупівлі технічним та якісним характеристикам і вимогам до учасника процедури закупівлі та взяло участь у переговорах щодо здійснення закупівлі персональних комп’ютерів, системних блоків, ноутбуків для потреби МДПУ імені Богдана Хмельницького. Ураховуючі викладене, у зв’язку з тим, що було двічі відмінено процедуру відкритих торгів через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій, визначеної Законом, відповідно до пункту 1 частини другої статті 40 Закону, закупівля здійснюється за переговорною процедурою у ТОВ ВКП «ВСЕСВІТ». Наявність вищезазначених обставин підтверджують: 1. Звіт про результати проведення процедури закупівлі UA-2021-08-26-018708-a, автоматично сформований електронною системою закупівель 13 вересня 2021 року. 2. Звіт про результати проведення процедури закупівлі UA-2021-09-15-011408-b, автоматично сформований електронною системою закупівель 01 жовтня 2021 року.
Очікувана вартість: 250 000.44 UAH з ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Системний блок (Тип 1)
Код ДК 021:2015: 30213400-9 Центральні процесорні пристрої для персональних комп’ютерів
Кількість 2 штуки
Період постачання до 30.11.2021
Місце постачання 72312, Україна, Запорізька область, Мелітополь, Гетьманська, 20 На карті
Системний блок (Тип 2)
Код ДК 021:2015: 30213400-9 Центральні процесорні пристрої для персональних комп’ютерів
Кількість 1 штуки
Період постачання до 30.11.2021
Місце постачання 72312, Україна, Запорізька область, Мелітополь, Гетьманська, 20 На карті
Системний блок (Тип 3)
Код ДК 021:2015: 30213400-9 Центральні процесорні пристрої для персональних комп’ютерів
Кількість 1 штуки
Період постачання до 30.11.2021
Місце постачання 72312, Україна, Запорізька область, Мелітополь, Гетьманська, 20 На карті
Ноутбук (Тип 1)
Код ДК 021:2015: 30213100-6 Портативні комп’ютери
Кількість 3 штуки
Період постачання до 30.11.2021
Місце постачання 72312, Україна, Запорізька область, Мелітополь, Гетьманська, 20 На карті
Ноутбук (Тип 2)
Код ДК 021:2015: 30213100-6 Портативні комп’ютери
Кількість 1 штуки
Період постачання до 30.11.2021
Місце постачання 72312, Україна, Запорізька область, Мелітополь, Гетьманська, 20 На карті
Ноутбук (Тип 3)
Код ДК 021:2015: 30213100-6 Портативні комп’ютери
Кількість 1 штуки
Період постачання до 30.11.2021
Місце постачання 72312, Україна, Запорізька область, Мелітополь, Гетьманська, 20 На карті
Персональний комп'ютер (тип 1)
Код ДК 021:2015: 30213000-5 Персональні комп’ютери
Кількість 5 штуки
Період постачання до 30.11.2021
Місце постачання 72312, Україна, Запорізька область, Мелітополь, Гетьманська, 20 На карті
Персональний комп'ютер (тип 2)
Код ДК 021:2015: 30213000-5 Персональні комп’ютери
Кількість 1 штуки
Період постачання до 30.11.2021
Місце постачання 72312, Україна, Запорізька область, Мелітополь, Гетьманська, 20 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю виробничо-комерційне підприємство "ВСЕСВІТ"

Оскарження: 11.10.2021 16:58 - 22.10.2021 00:00
Ціна пропозиції 250 000.44 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
11.10.2021 16:58
Документи 4
Скарги 0

Контракти

Номер: fc3e89c20e8c4347b9b26e0a7c54feb5
Ідентифікатор договору: UA-2021-10-11-010119-b-b1
Постачальник: Товариство з обмеженою відповідальністю виробничо-комерційне підприємство "ВСЕСВІТ"
Номер договору: 392
Сума договору: 250 000.44 UAH з ПДВ
Сума договору: 208 333.70 UAH без ПДВ
Період дії договору: 22.10.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання: 22.10.2021 00:01
Статус:
Виконаний
pdf
Дог.№392 від 22.10.2021 ТОВ ВКП ВСЕСВІТ.pdf
pdf
Доп.угода №1 від 25.10.2021 до дог.№ 392.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
Доп.угода №2 від 05.11.2021 дог №392.pdf
p7s
sign.p7s
p7s
sign.p7s