-
Відкриті торги
-
Мультилотова
-
КЕП
Електромонтажні роботи: Лот №1 - Послуги з автоматичної установки пожежної сигналізації, системи оповіщення людей про пожежу в приміщенні будівлі дитячого соматичного відділення (дитячої поліклініки) за адресою вул. Кропоткіна, 16, м. Жовті Води Дніпропетровської області Лот №2 - Послуги з автоматичної установки пожежної сигналізації, системи оповіщення людей про пожежу в приміщенні будівлі медичного пункту за адресою вул. Лісова, 6А м. Жовті Води Дніпропетровської області код ДК 021:2015: 45310000-3
Тендер Prozorro UA-2021-10-11-008871-b
Торги відмінено
217 746.68
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.1% або 215.00 UAH
мін. крок: 0.1% або 215.00 UAH
Номер:
9667afdf0aa94804b93903395f7ffbf3
Внутрішній номер закупівлі:
11932246
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-10-11-008871-b
Замовник:
КОМУНАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ (УСТАНОВА, ЗАКЛАД) КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО"ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ" ЖОВТОВОДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
41906974
-
Адреса:
52200, Україна, Дніпропетровська область, м. Жовті Води, вул. Козацької Слави, 15
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Лариса Миронова +380687425017 larisaberdnik@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45310000-3 Електромонтажні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
217 746.68 UAH з ПДВ
Період уточнення:
11.10.2021 15:19 - 17.10.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
11.10.2021 15:19 - 27.10.2021 15:00
Аукціон:
з 28.10.2021 12:58
Тендерна документація
Інформація про скасування
Номер:
1d4b832be3ea40118d81eb9205c22344
Причина скасування:
Відсутність подальшої потреби в закупівлі товарів, робіт і послуг
Опис причини скасування:
відсутність подальшої потреби в закупівлі товарів, робіт і послуг
Період оскарження:
11.10.2021 15:48 - 22.10.2021 00:00
Дата опублікування:
11.10.2021 15:48
Дата виконання:
22.10.2021 00:00
Статус:
Виконано
- Лот №1 ₴174 746.68 Лот №1 - Послуги з автоматичної установки пожежної сигналізації, системи оповіщення людей про пожежу в приміщенні будівлі дитячого соматичного відділення (дитячої поліклініки) за адресою вул. Кропоткіна, 16, м. Жовті Води Дніпропетровської області
- Лот №2 ₴43 000.00 Лот №2 - Послуги з автоматичної установки пожежної сигналізації, системи оповіщення людей про пожежу в приміщенні будівлі медичного пункту за адресою вул. Лісова, 6А м. Жовті Води Дніпропетровської області код ДК 021:2015: 45310000-3