-
Переговорна процедура (скорочена)
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015:09110000-3 Тверде паливо (20%)
Тендер Prozorro UA-2021-10-08-009330-b
Завершена
342 804.00
UAH з ПДВ
Номер:
ffdc662d8fcc4b199512e3ad444436ca
Внутрішній номер закупівлі:
11910709
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-10-08-009330-b
Замовник:
"УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ БІЛОЗЕРСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
44151124
-
Адреса:
75000, Україна, Херсонська область, селище міського типу Білозерка, вул.Свободи, будинок 83
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Юлія Берко +380660467898 bilozerka_osvita_otg@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Оскарження прийнятих рішень, дій чи бездіяльності замовника щодо триваючого тендера
Обґрунтування умови застосування:
відповідно до пункту 3 частини 2 статті 40 Закону України «Про публічні закупівлі» № 922-VIII від 25.12.2015 р., а саме, – переговорна процедура закупівлі застосовується, якщо у замовника виникла нагальна потреба здійснити закупівлю у разі оскарження прийнятих рішень, дій чи бездіяльності замовника щодо триваючого тендера після оцінки тендерних пропозицій учасників, в обсязі, що не перевищує 20 відсотків від очікуваної вартості тендера, що оскаржується. Так як строк на проведення процедури закупівлі "Відкриті торги" займає не менше 30 календарних днів, та на даний момент в замовника відсутні укладені договори за результатом здійснення конкурсної закупівлі в зв'язку із наявним оскарженням процедури закупівлі (UA-2021-06-07-010874-b) в Постійно діючій адміністративній колегії Антимонопольного комітету України з розгляду скарг про порушення законодавства у сфері публічних закупівель, що спричинить припинення забезпечення підпорядкованих закладів замовника торгів вугіллям.
Очікувана вартість:
342 804.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях15 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ДК 021:2015 09110000-3 ТВЕРДЕ ПАЛИВО (Вугілля кам’яне марки АМ (13-25)
Кількість
49 тонни
Період постачання
15.10.2021 - 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЕКО-ПАЛИВО"
Оскарження: 08.10.2021 15:47 - 14.10.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
39971850
-
Контактна особа:
Шевченко Людмила Миколаївна +380553039003
-
Адреса:
75200, Україна, Херсонська область, Чаплинка, селище міського типу Чаплинка ВУЛИЦЯ БАРЖАКА будинок 16
Оскарження: 08.10.2021 15:47 - 14.10.2021 00:00
Ціна пропозиції
342 804.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
08.10.2021 15:47
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
477eddfb65364d008de073a5167b54c5
Ідентифікатор договору:
UA-2021-10-08-009330-b-b1
Постачальник:
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЕКО-ПАЛИВО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39971850
-
Контактна особа:
Шевченко Людмила Миколаївна +380553039003
-
Адреса:
75200, Україна, Херсонська область, Чаплинка, селище міського типу Чаплинка ВУЛИЦЯ БАРЖАКА будинок 16
Номер договору:
112
Сума договору:
342 804.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
285 670.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
18.10.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання:
18.10.2021 14:59
Статус:
Виконаний