-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунів (Запасні частини до дорожньої фрези WIRTGEN)
Тендер Prozorro UA-2021-10-08-007129-b
Місце поставки товарів: 03066, м. Київ, вул. Охтирська, 8. Строк поставки товарів: до 31 грудня 2021. Джерело фінансування - кошти підприємства. 5 найменувань. Назва товару кожної номенклатурної позиції предмета закупівлі та код товару, визначеного згідно з Єдиним закупівельним словником, що найбільше відповідає назві номенклатурних позицій предмета закупівлі: Гідронасос (10036965) – 1 шт, відповідний код 34320000-6; Гідравлічний насос (100159538) - 1 шт, відповідний код 34320000-6; Кришка (10071482) – 1 шт, відповідний код 34320000-6; Набор для переобладнання насосу ходу (100148633) - 1 шт, відповідний код 34320000-66; Двосекційний насос – 1 шт, відповідний код 34320000-6.
Завершена
560 124.00
UAH з ПДВ
Номер:
478e913f5cbb46aaa2fb5c862ad30d32
Внутрішній номер закупівлі:
11906875
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-10-08-007129-b
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ АВТОТРАНСПОРТНЕ ПІДПРИЄМСТВО №273904 КАТП-273904
×
-
Код ЄДРПОУ:
05433011
-
Адреса:
03022, Україна, Київська область, Київ, 03066, м.Київ, Голосіївський район, ВУЛИЦЯ ОХТИРСЬКА, будинок 8
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Махмудова Інна Андріївна 380672565713 KATP.VKT@GMAIL.COM
Класифікатор ДК 021:2015:
34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Переговорна процедура закупівлі застосовується замовником як виняток у разі наявності підстав, що визначені згідно п.1 ч.2 ст.40 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі - Закон), а саме, якщо було двічі відмінено процедуру відкритих торгів, у тому числі частково (за лотом), через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій, визначеної цим Законом. При цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника процедури закупівлі не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації. Закупівлю було оголошено двічі - 30.07.2021 (UA-2021-07-30-001218-b) та 07.09.2021 (UA-2021-09-07-002860-b). Щоразу закупівля набувала статусу такої що «не відбулася» згідно абз.2 п.1. ч.2 ст.32 Закону — подання для участі у відкритих торгах - менше двох тендерних пропозицій. Тому виникли умови щодо застосування переговорної процедури.
Очікувана вартість:
560 124.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписОплата здійснюється Покупцем протягом 30 (тридцяти) банківських днів з дати підписання ним Акту приймання-передачі Товару за наданим Постачальником Покупцю Рахунком-фактурою.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
(Запасні частини до дорожньої фрези WIRTGEN)
Кількість
5 пункт
Період постачання
до 31.12.2021
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю "НЕРУД-СПЕЦЗАПЧАСТИНА УКРАЇНА"
Оскарження: 08.10.2021 14:09 - 19.10.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
40822862
-
Контактна особа:
Боровик В.Г. +380674057927
-
Адреса:
10010, Україна, Київська область, Київ, Івана Мазепи, буд.3, оф.174
Оскарження: 08.10.2021 14:09 - 19.10.2021 00:00
Ціна пропозиції
560 124.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
08.10.2021 14:09
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
a6e41a74e9274bb58e18f52c665058dd
Ідентифікатор договору:
UA-2021-10-08-007129-b-a1
Постачальник:
Товариство з обмеженою відповідальністю "НЕРУД-СПЕЦЗАПЧАСТИНА УКРАЇНА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40822862
-
Контактна особа:
Боровик В.Г. +380674057927
-
Адреса:
10010, Україна, Київська область, Київ, Івана Мазепи, буд.3, оф.174
Номер договору:
201021
Сума договору:
560 124.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
466 770.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
20.10.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання:
20.10.2021 00:00
Статус:
Виконаний