-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДК021-2015: 39710000-2 – Електричні побутові прилади (Обігрівач масляний)
Тендер Prozorro UA-2021-10-07-002632-a
Торги не відбулися
21 600.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 108.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 108.00 UAH
Номер:
91f3bc780a7c4e818d347da4f7bd5af2
Внутрішній номер закупівлі:
11889714
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-10-07-002632-a
Замовник:
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ПРОФЕСІЙНІ ЗАКУПІВЛІ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40996564
-
Адреса:
01601, Україна, Київська область, Київ, ВУЛИЦЯ БУЛЬВАРНО- КУДРЯВСЬКА, будинок 22
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади (ЦЗО)
Контактна особа:
Щеплотська Даріна Петрівна 380675690540 d.shcheplotska@cpb.org.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
39710000-2 Електричні побутові приладиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
21 600.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
108.00 UAH
Період уточнення:
07.10.2021 16:09 - 14.10.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
07.10.2021 16:09 - 24.10.2021 17:00
Аукціон:
з 25.10.2021 14:24
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Описпротягом 7 (семи ) банківських днів з моменту поставки Товару на підставі видаткової накладної
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях7 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Обігрівач масляний
Кількість
12 штуки
Період постачання
до 25.12.2021