-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
Запасні частини і комплектуючи для ремонту та модернізації комп'ютерної техніки
Тендер Prozorro UA-2021-10-07-001384-c
Завершена
264 341.40
UAH з ПДВ
Номер:
ee71389ebe324616ba562f97a570f968
Внутрішній номер закупівлі:
11882013
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-10-07-001384-c
Замовник:
ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ "УПРАВЛІННЯ СПРАВАМИ" ДЕРЖАВНОГО ПІДПРИЄМСТВА "НАЦІОНАЛЬНА АТОМНА ЕНЕРГОГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ "ЕНЕРГОАТОМ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
26200529
-
Адреса:
01054, Україна, Київська область, Київ, ВУЛИЦЯ ГОГОЛІВСЬКА, будинок 22-24
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Блізнюкова Анна Анатоліївна 380445234014 a.bliznyukova@direkcy.atom.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Для забезпечення здійснення ремонтів та модернізації комп’ютерної техніки персоналу дирекції та відокремлених підрозділів ДП «НАЕК «Енергоатом», які розташовано у м. Києві, було проведено дві процедури – відкриті торги з публікацією англійською мовою, які не відбулися з причини – подання для участі в торгах менше двох тендерних пропозицій. Враховуючи вищевикладене, вважаємо наявними підстави для застосування ВП «Управління справами» ДП «НАЕК «Енергоатом» переговорної процедури: ДК 021:2015 30230000-0 Комп’ютерне обладнання (Запасні частини і комплектуючи для ремонту та модернізації комп'ютерної техніки: Лот № 4 – Комплектуючі та периферійні пристрої) з учасником ПП «Полиск», що відповідає вимогам, визначеним ч. 2 п.1 статті 40 Закону України «Про публічні закупівлі» від 25 грудня 2015 року № 922 (далі - Закон) – «якщо було двічі відмінено процедуру відкритих торгів, у тому числі частково (за лотом), через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій, визначеної цим Законом. При цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника процедури закупівлі не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації»
Очікувана вартість:
264 341.40 UAH з ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписВласні кошти.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Запасні частини і комплектуючи для ремонту та модернізації комп'ютерної техніки
Кількість
240 одиниця
Період постачання
до 31.12.2021
Маніпулятор типу миша
Кількість
90 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Клавіатура
Кількість
70 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Миша бездротова
Кількість
10 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Веб камера
Кількість
10 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Комп’ютерна гарнітура
Кількість
10 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Монітор
Кількість
50 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ПП "Полиск"
Оскарження: 07.10.2021 13:21 - 18.10.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
22896971
-
Контактна особа:
Петриченко І.М. sale@polisk.kiev.ua
-
Адреса:
01042, Україна, Київська область, Київ, Лихачова, буд. 8, кв.4
Оскарження: 07.10.2021 13:21 - 18.10.2021 00:00
Ціна пропозиції
264 341.40 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
07.10.2021 13:21
Документи
4
Скарги
0
Контракти
Номер:
79a38964b1d84e4085f5f4b9ef8c8a80
Ідентифікатор договору:
UA-2021-10-07-001384-c-b1
Постачальник:
ПП "Полиск"
×
-
Код ЄДРПОУ:
22896971
-
Контактна особа:
Петриченко І.М. sale@polisk.kiev.ua
-
Адреса:
01042, Україна, Київська область, Київ, Лихачова, буд. 8, кв.4
Номер договору:
53-125-04-21-00914
Сума договору:
264 341.40 UAH з ПДВ
Сума договору:
220 284.50 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Маніпулятор типу миша: 136.02000 UAH без ПДВ
Клавіатура: 211.98000 UAH без ПДВ
Миша бездротова: 235.98000 UAH без ПДВ
Веб камера: 996.00000 UAH без ПДВ
Комп’ютерна гарнітура: 799.02000 UAH без ПДВ
Монітор: 4 339.02000 UAH без ПДВ
Клавіатура: 211.98000 UAH без ПДВ
Миша бездротова: 235.98000 UAH без ПДВ
Веб камера: 996.00000 UAH без ПДВ
Комп’ютерна гарнітура: 799.02000 UAH без ПДВ
Монітор: 4 339.02000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
23.10.2021 00:00 - 01.02.2023 00:00
Дата підписання:
23.10.2021 00:00
Статус:
Виконаний