-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
Комп'ютерне обладнання (Інклюзія) для закладів освіти Магальської сільської ради (код ДК 021:2015 : 30230000-0 Комп'ютерне обладнання)
Тендер Prozorro UA-2021-10-06-003453-a
Комп'ютерне обладнання (Інклюзія) для закладів освіти Магальської сільської ради (код ДК 021:2015 : 30230000-0 Комп'ютерне обладнання)
Завершена
91 030.00
UAH без ПДВ
Номер:
e77e9b4739354d07ad5903793888bc1f
Внутрішній номер закупівлі:
11871323
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-10-06-003453-a
Замовник:
МАГАЛЬСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
×
-
Код ЄДРПОУ:
04417636
-
Адреса:
60313, Україна, Чернівецька область, село Магала, ВУЛИЦЯ ГРІГОРІЯ НАНДРІША, 61
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Міхальчан Олександр Ілліч +380992689886 Magala.tender@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Замовником було двічі відмінено тендер через відсутність достатньої кількості учасників UA- UA-2021-08-17-002401-c та № UA-2021-09-03-000212-b, при цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (п. 1 ч. 2 статті 40 Закону України "Про публічні закупівлі).
Очікувана вартість:
91 030.00 UAH без ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписКомп'ютерне обладнання (Інклюзія) для закладів освіти Магальської сільської ради (код ДК 021:2015 : 30230000-0 Комп'ютерне обладнання)
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Комп'ютерне обладнання (Інклюзія) для закладів освіти Магальської сільської ради (код ДК 021:2015 : 30230000-0 Комп'ютерне обладнання)
Кількість
6 штуки
Період постачання
до 25.10.2021
Місце постачання
60313, Україна, Чернівецька область, село Магала, ВУЛИЦЯ ГРІГОРІЯ НАНДРІША, 61
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Михасяк Роман Євгенійович
Оскарження: 06.10.2021 21:26 - 17.10.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
3130705358
-
Контактна особа:
Михасяк Роман Євгенійович 0663270658 Kyziat77@gmail.com
-
Адреса:
Україна, Львівська область, с. Мостиська Другі, вул. Польова, буд. 14
Оскарження: 06.10.2021 21:26 - 17.10.2021 00:00
Ціна пропозиції
91 030.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
06.10.2021 21:26
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
dd4934c0f2434c48bbff44463d8a3aff
Ідентифікатор договору:
UA-2021-10-06-003453-a-a1
Постачальник:
ФОП Михасяк Роман Євгенійович
×
-
Код ЄДРПОУ:
3130705358
-
Контактна особа:
Михасяк Роман Євгенійович 0663270658 Kyziat77@gmail.com
-
Адреса:
Україна, Львівська область, с. Мостиська Другі, вул. Польова, буд. 14
Номер договору:
249
Сума договору:
91 030.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
25.10.2021 03:00 - 31.12.2021 03:00
Дата підписання:
25.10.2021 00:00
Статус:
Виконаний