• Переговорна процедура
  • Безлотова
  • КЕП
  • Без аукціону

Код 24320000-3 - Основні органічні хімічні речовини (24324100-2 - Сполуки з аміновою групою)

Завершена

31 767.00 UAH з ПДВ
Номер: 876c404fd54249c0ba56bde505ed2f86
Внутрішній номер закупівлі: 11860332
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-10-06-007398-b   
Замовник: Київський національний університет імені Тараса Шевченка
Контактна особа: Дар'я Шпорт +380442393180 dasha_zakupki@ukr.net http://www.univ.kiev.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 24320000-3 Основні органічні хімічні речовиниАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Переговорна процедура закупівлі застосовується на підставі п.1 ч.2 ст. 40 Закону України «Про публічні закупівлі», а саме: було двічі відмінено процедуру відкритих торгів через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій, ідентифікатори закупівель : UA-2021-09-01-001451-a та UA-2021-09-20-003148-b.
Очікувана вартість: 31 767.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Поліанілін (смарагдова основа)
Код ДК 021:2015: 24324100-2 Сполуки з аміновою групою
Кількість 3 упаковка
Період постачання до 17.11.2021
Місце постачання 01033, Україна, м. Київ, Київ, м.Київ пр-т академіка Глушкова 2 споруда 9 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ХІМЛАБОРРЕАКТИВ"

Оскарження: 07.10.2021 10:02 - 18.10.2021 00:00
Ціна пропозиції 31 767.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
07.10.2021 10:02
Документи 2
Скарги 0

Контракти

Номер: 9a18d7d24ed248059b3932beff5f72e6
Ідентифікатор договору: UA-2021-10-06-007398-b-b1
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ХІМЛАБОРРЕАКТИВ"
Номер договору: К 147
Сума договору: 30 685.32 UAH з ПДВ
Сума договору: 25 571.10 UAH без ПДВ
Період дії договору: 19.10.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання: 19.10.2021 15:52
Статус:
Виконаний
p7s
sign.p7s