• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Вантажний бортовий транспортний засіб

Завершена

1 020 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 5 100.00 UAH
Номер: 0120afa548a345a8aa24cdfb33db6880
Внутрішній номер закупівлі: 11856185
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-10-06-004737-b   
Замовник: Головне управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Львівській області
Контактна особа: Готь Олег Богданович +380676739047 Gedz@lv.dsns.gov.ua https://lv.dsns.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 34130000-7 Мототранспортні вантажні засобиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 1 020 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 5 100.00 UAH
Період уточнення: 06.10.2021 11:36 - 12.10.2021 00:00
Період прийому пропозицій: 06.10.2021 11:36 - 22.10.2021 12:00
Аукціон: 25.10.2021 11:51 - 25.10.2021 12:14
Період кваліфікації: 25.10.2021 12:14 - 29.10.2021 10:33
Період завантаження договору: 29.10.2021 10:33 - 18.11.2021 10:33
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Вантажний бортовий транспортний засіб
Код ДК 021:2015: 34130000-7 Мототранспортні вантажні засоби
Кількість 1 одиниця
Період постачання до 20.12.2021
Місце постачання 79008, Україна, Львівська область, м. Львів, вул. Підвальна, 6 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АВТОМИР Н"

Оскарження: 29.10.2021 10:33 - 08.11.2021 23:00
Початкова пропозиція 870 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
870 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
29.10.2021 10:33
Відповіді на вимоги 10
Документи 46
Скарги 0
ТОВ "Центр Херсон"
Початкова пропозиція 980 040.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
980 040.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги 10
Документи 9
Скарги 0

Контракти

Номер: dd94849033e3468aaf50bf7da2b63187
Ідентифікатор договору: UA-2021-10-06-004737-b-c1
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АВТОМИР Н"
Номер договору: 147-21
Сума договору: 870 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 725 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 10.11.2021 00:00 - 31.12.2021 23:59
Дата підписання: 10.11.2021 00:00
Статус:
Виконаний
pdf
Договір.pdf
p7s
sign.p7s