-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
Капітальний ремонт будівлі комунального закладу культури "Культурно-дозвіллєвий комплекс "Кайдацький" Дніпровської міської ради за адресою:пр.Свободи, 222
Тендер Prozorro UA-2017-09-05-001636-c
Завершена
1 931 626.00
UAH з ПДВ
Номер:
9789e1770146421587355a8f03f372c0
Внутрішній номер закупівлі:
1184143
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2017-09-05-001636-c
Замовник:
КП "Комунальний заклад культури «Культурно - дозвіллєвий комплекс “Кайдацький” Дніпропетровсьої міської ради"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37538421
-
Адреса:
49019, Україна, Дніпропетровська область, г. Днепропетровск, пр. Свободы, 67
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ася Вадимовна Урбанова +380950481559,+380677995609 buh@kaydakskiy.dp.ua http://www.kaydakskiy.dp.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяАналіз за цим CPV
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
замовником було двічі відмінено тендер через відсутність достатньої кількості учасників
Очікувана вартість:
1 931 626.00 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Капітальний ремонт будівлі комунального закладу культури "Культурно-дозвіллєвий комплекс "Кайдацький" Дніпровської міської ради за адресою:пр.Свободи, 222
Кількість
1 роботи
Період постачання
до 31.12.2017
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю «Будівельна Компанія «Еталон-2010»
Оскарження: 05.09.2017 15:53 - 29.09.2017 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
37383135
-
Контактна особа:
Сотула О.Ф. +380563702818
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, пр.Гагарина, 131
Оскарження: 05.09.2017 15:53 - 29.09.2017 00:00
Ціна пропозиції
1 931 626.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
18.09.2017 17:23
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
5170d629b24d4a5b96fb2611e0f4c259
Ідентифікатор договору:
UA-2017-09-05-001636-c-c1
Постачальник:
Товариство з обмеженою відповідальністю «Будівельна Компанія «Еталон-2010»
×
-
Код ЄДРПОУ:
37383135
-
Контактна особа:
Сотула О.Ф. +380563702818
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, пр.Гагарина, 131
Номер договору:
322
Сума договору:
1 931 626.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
29.09.2017 00:00 - 31.12.2017 00:00
Дата підписання:
29.09.2017 09:45
Статус:
Підписаний