• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Арматура

Торги не відбулися

120 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 1 200.00 UAH
Номер: c593913043a144af9ce2cb747467c1e6
Внутрішній номер закупівлі: 1183932
Ідентифікатор закупівлі: UA-2017-09-12-000989-c   
Замовник: Філія державної установи "Держгідрографія" "Миколаївський район "Держгідрографії"
Контактна особа: Руслан Сметаненко +380503940701 smetrus@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиАналіз за цим CPV
Очікувана вартість: 120 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 1 200.00 UAH
Період уточнення: 12.09.2017 13:44 - 19.09.2017 09:00
Період прийому пропозицій: 12.09.2017 13:44 - 29.09.2017 09:00

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Арматура (13 найменувань, номенклатура згідно Технічних вимог до предмета закупівлі (Додаток №2))
Код ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріали
Кількість 5982 кілограм
Період постачання до 20.12.2017
Місце постачання 54022, Україна, Миколаївська область, м. Миколаїв, вул. Прибузька 1 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Док-ти
Пропозиція
ПМП "ВІДЗЕВ"
Початкова пропозиція 119 928.19 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
119 928.19 UAH з ПДВ
Документи 15
Скарги 0