• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

«ЕЛЕКТРИЧНА ЕНЕРГІЯ»

Торги не відбулися

475 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 4 750.00 UAH
Номер: 97c6018a6c8642e3bcef019c5db26b5a
Внутрішній номер закупівлі: 11825433
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-10-04-002531-c   
Замовник: КУ "Централізована бухгалтерія" Великолепетискої селищної ради
Контактна особа: Мошенець Володимир Григорович +380554321065 vlep_edu@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 475 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 4 750.00 UAH
Період уточнення: 04.10.2021 17:03 - 10.10.2021 00:00
Період прийому пропозицій: 04.10.2021 17:03 - 20.10.2021 17:08
Аукціон: з 21.10.2021 13:43
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
«ЕЛЕКТРИЧНА ЕНЕРГІЯ»
Код ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія
Кількість 158.5 Кіловат-година
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 74502, Україна, Херсонська область, смт Велика Лепетиха, Великолепетиська селищна рада, Заклади загальної середньої та дошкільної освіти Великолепетиської селищної ради На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю "Херсонська обласна енергопостачальна компанія"
Початкова пропозиція 470 745.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
470 745.00 UAH з ПДВ
Відповіді на вимоги 11
Документи 21
Скарги 0