• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Код ДК 021:2015:30230000-0: Комп’ютерне обладнання (Робоча станція для оформлення та видачі паспорта громадянина України для виїзду за кордон з електронним носієм або паспорта громадянина України у формі картки та для реєстрації/зняття з реєстрації місць проживання/перебування осіб (внесення змін до ID - карток) з комплектом обладнання)

Категорія Замовника: юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади. Місце знаходження Замовника 19640, Черкаська область, Черкаський район, село Леськи, вул. Центральна, 53. Тип закупівлі: відкриті торги. Під час проведення процедур закупівель усі документи, що готуються замовником, викладаються українською мовою. Під час проведення процедури закупівлі усі документи, що мають відношення до тендерної пропозиції та складаються безпосередньо учасником, викладаються українською мовою. У разі надання інших документів складених мовою іншою ніж українська мова чи російська мова, такі документи повинні супроводжуватися перекладом українською мовою. Тексти повинні бути автентичними, визначальним є текст, викладений українською мовою.Вид забезпечення тендерної пропозиції: електронна банківська гарантія, форма, вимоги та зміст банківської гарантії повинні відповідати вимогам Положення про порядок здійснення банками операцій за гарантіями в національній та іноземних валютах, затвердженого постановою Правління Національного банку України від 15.12.2004 № 639 та наказу Мінекономіки України від 14.12.2020 № 2628. Розмір: 9300,00 грн. (Дев’ять тисяч триста гривень). Гарантія обов’язково повинна містити інформацію про підстави неповернення Учаснику забезпечення тендерної пропозиції, а саме:  відкликання тендерної пропозиції учасником після закінчення строку її подання, але до того, як сплив строк, протягом якого тендерні пропозиції вважаються чинними;  не підписання договору про закупівлю учасником, який став переможцем тендеру;  ненадання переможцем процедури закупівлі у строк, визначений частиною шостою статті 17 цього Закону, документів, що підтверджують відсутність підстав, установлених статтею 17 цього Закону;  ненадання переможцем процедури закупівлі забезпечення виконання договору про закупівлю після отримання повідомлення про намір укласти договір про закупівлю, якщо надання такого забезпечення передбачено тендерною документацією. Вищевказаний перелік підстав неповернення забезпечення тендерної пропозиції є виключним. Строк дії забезпечення тендерної пропозиції: в термін дії тендерної пропозиції. Банківська гарантія повинна бути оформлена з повним грошовим покриттям на весь строк дії такої гарантії. На підтвердження наявності грошового покриття надається довідка з банку про залишок коштів на рахунку, виданої Банком-гарантом. Реквізити банку замовника: ДКСУ в м. Київ, IBAN UA218999980314010556000023697.

Торги не відбулися

310 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 550.00 UAH
Номер: 17d87bb4b0f84a958654bda94af47366
Внутрішній номер закупівлі: 11823556
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-10-04-009202-b   
Замовник: ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ЛЕСЬКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
Контактна особа: Вікторія Олексенко +380472343888 33456597@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 310 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 1 550.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій: 9 300.00 UAH
Період уточнення: 04.10.2021 16:15 - 10.10.2021 00:00
Період прийому пропозицій: 04.10.2021 16:15 - 20.10.2021 00:00
Аукціон: з 20.10.2021 12:49
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Код ДК 021:2015:30230000-0: Комп’ютерне обладнання (Робоча станція для оформлення та видачі паспорта громадянина України для виїзду за кордон з електронним носієм або паспорта громадянина України у формі картки та для реєстрації/зняття з реєстрації місць проживання/перебування осіб (внесення змін до ID - карток) з комплектом обладнання)
Код ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнання
Кількість 1 комплект
Період постачання до 15.12.2021
Місце постачання 19640, Україна, Черкаська область, с. Леськи, вул. Центральна, 53 На карті