-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
- 1
Природний газ
Тендер Prozorro UA-2021-10-04-001954-a
Торги відмінено
1 198 375.60
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 5 991.88 UAH
мін. крок: 0.5% або 5 991.88 UAH
Номер:
4cb66250621d44c8874f33bdf2248fc1
Внутрішній номер закупівлі:
11814760
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-10-04-001954-a
Замовник:
Комунальний заклад вищої освіти "Барський гуманітарно-педагогічний коледж імені Михайла Грушевського"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02904160
-
Адреса:
23000, Україна, Вінницька область, Бар, майдан Грушевського, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Сторчак Наталія Анатоліївна +380434121270 bar_bpu01@ukr.net https://www.bar-bgpk.com.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 198 375.60 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
5 991.88 UAH
Період уточнення:
04.10.2021 12:27 - 10.10.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
04.10.2021 12:27 - 20.10.2021 12:00
Аукціон:
21.10.2021 12:55 - 21.10.2021 13:18
Період кваліфікації:
з 21.10.2021 13:18
Умови оплати:
дата виставлення рахунку - 100%
- Подіядата виставлення рахунку
- ОписПостачальник виставляє Споживачу рахунок за спожитий природний газ після підписання із Споживачем Акту приймання-передачі природного газу, який оформлюється протягом 10 днів після постачання природного газу Постачальником. Споживач сплачує рахунок за поставлений Постачальником природний газ протягом десяти днів з дня його отримання.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Природний газ
Кількість
31.536 тисяча кубічних метрів
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
23000, Україна, Вінницька область, м. Бар, майдан М. Грушевського, 1, вул. Арсенальна 68 Б, вул. Святого Миколая, 11
На карті
Інформація про скасування
Номер:
2a0b654b9dc14a5b89f932c73649beeb
Причина скасування:
Відсутність подальшої потреби в закупівлі товарів, робіт і послуг
Опис причини скасування:
Протоколом тендерного комітету від 22.10.2021 року вирішено відмінити відкриті торги ідентифікатор закупівлі: UA-2021-10-04-001954-a, у зв'язку з відсутністю подальшої потреби в закупівлі, відповідно до п. 1 ч. 1 ст. 32 Закону України "Про публічні закупівлі".
Період оскарження:
22.10.2021 11:31 - 01.11.2021 23:00
Дата опублікування:
22.10.2021 11:31
Дата виконання:
01.11.2021 23:02
Статус:
Виконано
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "УКР-ПОСТАЧАЛЬНИК"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43313736
-
Контактна особа:
УКР-ПОСТАЧАЛЬНИК ТОВ 380934573134 ukrpostachalnykllc@gmail.com
-
Адреса:
61202, Україна, Харківська область, Харків, ВУЛИЦЯ ЦІЛИНОГРАДСЬКА, будинок 58А, офіс 34
Початкова пропозиція
1 160 185.26 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 160 185.26 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує рішення
Відповіді на вимоги
10
Документи
46
Скарги
0
ТОВ "УКР ГАЗ РЕСУРС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41427817
-
Контактна особа:
Швед Наталия 380442774777 NATA1.SHVED@GMAIL.COM http://ukrgasresource.com
-
Адреса:
Україна, Київська область, Київ, 04080, м.Київ, ВУЛИЦЯ НОВОКОСТЯНТИНІВСЬКА, будинок 13/10, офіс 201
Початкова пропозиція
1 192 068.36 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 192 068.36 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує розгляду
Відповіді на вимоги
10
Документи
54
Скарги
0