-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
03110000-5 Сільськогосподарські культури, продукція товарного садівництва та рослинництва Т(03111000-2: Насіння -Насіння озимої пшениці)
Тендер Prozorro UA-2021-10-02-000202-b
Насіння озимої пшениці у кількості 32 000 кг. повинне бути протравлене протруйником за узгодженим з ЗАМОВНИКОМ замовленням, препаратом увідповідної технічному регламенті кількості.
Завершена
336 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
533efbfd21a44a4ab41500034c453fad
Внутрішній номер закупівлі:
11807113
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-10-02-000202-b
Замовник:
"ДЕРЖАВНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНЕ УЧИЛИЩЕ № 81"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03067499
-
Адреса:
51300, Україна, Дніпропетровська область, Юр"ївський район, смт. Юр"ївка, вул. Запорожченко, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Валентина Володимирівна Парфьонова +380956333217 ptu81@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
03110000-5 Сільськогосподарські культури, продукція товарного садівництва та рослинництваАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
ДНЗ «Професійно-технічне училище № 81», відповідно до покладених на нього зобов’язань та з метою забезпечення його належного функціонування, двічі намагався провести відкриті торги на закупівлю: код ДК 021:2015 “Єдиний закупівельний словник” 03110000-5 Сільськогосподарські культури, продукція товарного садівництва та рослинництва Т(03111000-2: Насіння - Насіння озимої пшениці). Оголошення про проведення відкритих торгів в електронній системі закупівель №№ UA-2021-09-16-001180-bта UA-2021-08-31-004037-a. В зв’язку із подачею для участі у закупівлі менше двох тендерних пропозицій, відкриті торги не відбулись та були автоматично відмінені електронною системою закупівель відповідно п.1 ч.2 ст.32 Закону. У відповідності до положень ч.2 ст.40 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон), переговорна процедура закупівлі застосовується замовником як виняток у разі якщо було двічі відмінено процедуру відкритих торгів, у тому числі частково (за лотом), через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій, визначеної цим Законом. При цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника процедури закупівлі не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації. 16.09.2021 р. та 31.08.2021 р. Згідно ч.1 ст.40 Закону, переговорна процедура закупівлі використовується замовником як виняток і відповідно до якої замовник укладає договір про закупівлю після проведення переговорів щодо ціни та інших умов договору про закупівлю з одним або кількома учасниками процедури закупівлі. Замовником прийнято рішення провести переговори щодо укладання договору про закупівлю Насіння озимої пшениці код ДК 021:2015 (Єдиний закупівельний словник 03110000-5 Сільськогосподарські культури, продукція товарного садівництва та рослинництва Т(03111000-2: Насіння) з СФГ «Перлина» Сторони підтвердили можливість застосування переговорної процедури. Під час переговорів було погоджено предмет закупівлі, його обсяг (відповідно до обсягу, визначеного у відкритих торгах, його технічні та якісні характеристики, інші умови закупівлі, а також вимоги до учасника, які не відрізняються від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації відкритих торгів, що не відбулись. Учасником надано документи, в тому числі що підтверджують відсутність підстав, встановлених статтею 17 Закону. За результатами переговорів було прийнято рішення про намір укласти договір з учасником переговорів – Селянське (Фермерське) Господарство «Перлина».
Очікувана вартість:
336 000.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
03110000-5 Сільськогосподарські культури, продукція товарного садівництва та рослинництва Т(03111000-2: Насіння -Насіння озимої пшениці)
Кількість
32000 кілограм
Період постачання
до 15.10.2021
Місце постачання
51300, Україна, Дніпропетровська область, смт.Юр'ївка, 51300, Дніпропетровська обл., Юр'ївський р-н, смт. Юр'ївка, вул. Д. Запорожченка, 1
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
СЕЛЯНСЬКЕ (ФЕРМЕРСЬКЕ) ГОСПОДАРСТВО "ПЕРЛИНА"
Оскарження: 02.10.2021 20:39 - 13.10.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
21901144
-
Контактна особа:
Сарнов Віталій Олександрович +380975297243
-
Адреса:
51311, Україна, Дніпропетровська область, с. Олексіївка, Юр'ївський р-н село Олексіївка ВУЛИЦЯ ТРАВНЕВА будинок 26
Оскарження: 02.10.2021 20:39 - 13.10.2021 00:00
Ціна пропозиції
336 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
02.10.2021 20:39
Документи
3
Скарги
0
Контракти
Номер:
d21df0d5de6f43f0ba15b98ecb29fed7
Ідентифікатор договору:
UA-2021-10-02-000202-b-b1
Постачальник:
СЕЛЯНСЬКЕ (ФЕРМЕРСЬКЕ) ГОСПОДАРСТВО "ПЕРЛИНА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
21901144
-
Контактна особа:
Сарнов Віталій Олександрович +380975297243
-
Адреса:
51311, Україна, Дніпропетровська область, с. Олексіївка, Юр'ївський р-н село Олексіївка ВУЛИЦЯ ТРАВНЕВА будинок 26
Номер договору:
87/10-21
Сума договору:
335 999.77 UAH з ПДВ
Сума договору:
294 736.64 UAH без ПДВ
Період дії договору:
14.10.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання:
14.10.2021 09:34
Статус:
Виконаний