• Переговорна процедура
  • Безлотова
  • КЕП
  • Без аукціону

Цукор

Завершена

356 250.00 UAH з ПДВ
Номер: c7526235d37b429887c94630a8d9b4e8
Внутрішній номер закупівлі: 11799368
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-10-01-002284-a   
Замовник: Управління освіти виконавчого комітету Старокостянтинівської міської ради
Контактна особа: Кобзєва Наталія Іванівна +380385445675 sk-osvita@i.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 15830000-5 Цукор і супутня продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: у зв’язку з тим, що було двічі відмінено процедуру відкритих торгів для закупівлі « Цукор» Код ДК 021-2015 (CPV)15830000-5 - Цукор і супутня продукція» через відсутність достатньої кількості учасників, про що оприлюднені звіти про результати проведення процедури: UA-2021-08-26-000257-b від 26 серпня 2021 року UA-2021-08-03-002240-c від 03 серпня 2021 року; Потрібно повторно розпочати закупівлю « Цукор» Код ДК 021-2015 (CPV)15830000-5 - Цукор і супутня продукція» за переговорною процедурою закупівлі. Так як, замовником було двічі відмінено процедуру закупівлі через відсутність достатньої кількості учасників оптимальною процедурою закупівлі відповідно до п.1.ч 2 ст 40 Закону України «Про публічні закупівлі» є переговорна процедура закупівлі. У зв’язку із вищенаведеним в порядку п.1 ч.2 ст. 40 Закону України «Про публічні закупівлі» (якщо замовником було двічі відмінено тендер через відсутність достатньої кількості учасників, при цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації) у замовника виникає необхідність закупівлі « Цукор» Код ДК 021-2015 (CPV)15830000-5 - Цукор і супутня продукція» за переговорною процедурою закупівлі.
Очікувана вартість: 356 250.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Цукор
Код ДК 021:2015: 15831200-4 Цукор білий
Кількість 14250 кілограм
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 31100, Україна, Хмельницька область, Старокостянтинів, навчальні заклади На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "СТАРОКОСТЯНТИНІВЦУКОР"

Оскарження: 01.10.2021 13:43 - 12.10.2021 00:00
Ціна пропозиції 356 250.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
01.10.2021 13:43
Документи 2
Скарги 0

Контракти

Номер: fd359fc9ca604ec79363f70eb6d4ebb5
Ідентифікатор договору: UA-2021-10-01-002284-a-a1
Постачальник: ТОВ "СТАРОКОСТЯНТИНІВЦУКОР"
Номер договору: 366
Сума договору: 356 250.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 296 875.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю: Цукор: 25.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору: 12.10.2021 00:00 - 31.12.2022 23:59
Дата підписання: 12.10.2021 00:00
Статус:
Виконаний
rar
договір.rar
p7s
sign.p7s