• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Капітальний ремонт будівлі Веселівський ОКЗЗСО І-ІІІ ступенів № 2 вул.Продольна 59, смт.Веселе Запорізької області. Виконання енергозберігаючих заходів: утеплення стін і укосів, ремонту і утеплення покрівлі і перекриття

Торги не відбулися

1 808 932.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 9 044.66 UAH
Номер: ed9164054b56476b819aa66ccb54a34c
Внутрішній номер закупівлі: 11797585
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-10-01-004876-b   
Замовник: ВЕСЕЛІВСЬКИЙ ОПОРНИЙ КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ І-ІІІ СТУПЕНІВ № 2 ВЕСЕЛІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
Контактна особа: Людмила Нестеренко +380676980996 vesschool@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Роботи
Очікувана вартість: 1 808 932.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 9 044.66 UAH
Період уточнення: 01.10.2021 12:20 - 08.10.2021 00:00
Період прийому пропозицій: 01.10.2021 12:20 - 18.10.2021 00:00
Аукціон: з 19.10.2021 13:42
Умови оплати:
виконання робіт - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Капітальний ремонт будівлі Веселівський ОКЗЗСО І-ІІІ ступенів № 2 вул.Продольна 59, смт.Веселе Запорізької області. Виконання енергозберігаючих заходів: утеплення стін і укосів, ремонту і утеплення покрівлі і перекриття
Код ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація
Кількість 1 роботи
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 72202, Україна, Запорізька область, смт. Веселе, Продольна,59 На карті

Інформація про скасування

Номер: 67861868fa57407f98cb2eb44620fcd1
Причина скасування: Скорочення видатків на здійснення закупівлі товарів, робіт і послуг
Опис причини скасування: скорочення видатків на здійснення закупівлі робіт
Період оскарження: 12.10.2021 17:01 - 23.10.2021 00:00
Дата опублікування: 12.10.2021 17:01
Дата виконання: 23.10.2021 00:03
Статус:
Виконано