-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
Профільний металопрокат
Тендер Prozorro UA-2021-10-01-001617-a
.
Завершена
2 413 874.15
UAH з ПДВ
Номер:
ba849e31c15e48d1854ad7ad6f8c2eb7
Внутрішній номер закупівлі:
11796989
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-10-01-001617-a
Замовник:
КП Комунальне підприємство "МАРІУПОЛЬВОДОКАНАЛ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03361508
-
Адреса:
87555, Україна, Донецька область, Маріуполь, Соборна, 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Яценко Ольга Олександрівна +380629407790 supply@mvk.org.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
44210000-5 Конструкції та їх частиниАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відповідно до пункту 1 частини 2 статті 40 Закону України «Про публічні закупівлі», а саме було двічі відмінено процедуру відкритих торгів (UA-2021-08-10-008781-a, UA-2021-09-06-004437-b) через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій, визначеної цим Законом. При цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника процедури закупівлі не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації).
Очікувана вартість:
2 413 874.15 UAH з ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях45 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Профільний металопрокат
Кількість
12188 погонний метр
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
87555, Україна, Донецька область, м. Маріуполь, вул. Соборна, 7, або в інший структурний підрозділ підприємства у межах м. Маріуполя.
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Полтавська філія Товариства з обмеженою відповідальністю “МЕТАЛ ХОЛДІНГ ТРЕЙД”
Оскарження: 01.10.2021 12:22 - 12.10.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
41670342
-
Контактна особа:
Товстун Віктор Вікторович 0532610910
-
Адреса:
36007, Україна, Полтавська область, м. Полтава, вул.Маршала Бірюзова, 51а
Оскарження: 01.10.2021 12:22 - 12.10.2021 00:00
Ціна пропозиції
2 413 874.15 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
01.10.2021 12:22
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
8145569afe9b484a842f75774555ecef
Ідентифікатор договору:
UA-2021-10-01-001617-a-c1
Постачальник:
Полтавська філія Товариства з обмеженою відповідальністю “МЕТАЛ ХОЛДІНГ ТРЕЙД”
×
-
Код ЄДРПОУ:
41670342
-
Контактна особа:
Товстун Віктор Вікторович 0532610910
-
Адреса:
36007, Україна, Полтавська область, м. Полтава, вул.Маршала Бірюзова, 51а
Номер договору:
01/77/21/1062
Сума договору:
2 413 874.15 UAH з ПДВ
Сума договору:
2 011 561.79 UAH без ПДВ
Період дії договору:
13.10.2021 00:00 - 31.12.2022 23:59
Дата підписання:
13.10.2021 00:00
Статус:
Підписаний