-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
автогідропідйомник телескопічний з робочою висотою підйому 18,0 метрів на базі шасі 4х2 або еквівалент
Тендер Prozorro UA-2017-08-29-000156-b
Завершена
1 700 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.3% або 5 100.00 UAH
мін. крок: 0.3% або 5 100.00 UAH
Номер:
3f5f3f7df05245159b1b71b48e9631ee
Внутрішній номер закупівлі:
1179323
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2017-08-29-000156-b
Замовник:
КП "Техкомунбуд"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40210835
-
Адреса:
38000, Україна, Полтавська область, Шишаки, вул.Короленка, 7 смт.Шишаки, Полтавська обл.
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Бокань Світлана Іванівна +380661402022 tehkomunbud@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
34140000-0 Великовантажні мототранспортні засобиАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
1 700 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
5 100.00 UAH
Період уточнення:
29.08.2017 11:01 - 04.09.2017 11:06
Період прийому пропозицій:
29.08.2017 11:01 - 14.09.2017 11:06
Аукціон:
15.09.2017 12:37 - 15.09.2017 13:04
Період кваліфікації:
15.09.2017 13:04 - 15.09.2017 16:51
Період завантаження договору:
15.09.2017 16:48 - 05.10.2017 16:48
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
автогідропідйомник телескопічний з робочою висотою підйому 18,0 метрів на базі шасі 4х2 або еквівалент
Кількість
1 штуки
Період постачання
29.08.2017 - 15.12.2017
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "Арсенал-2"
Оскарження: 15.09.2017 13:04 - 26.09.2017 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
31802271
-
Контактна особа:
Ігор Ковальов +380671829351 tov_arsenal2@ukr.net
-
Адреса:
72319, Україна, Запорізька область, м. Мелітополь, вул. Кірова, 48
Оскарження: 15.09.2017 13:04 - 26.09.2017 00:00
Початкова пропозиція
1 600 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 600 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
15.09.2017 16:48
Документи
10
Скарги
0
ПП ВКП "Альфатекс"
Оскарження: 15.09.2017 16:48 - 26.09.2017 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
30481196
-
Контактна особа:
Гончаренко Олександр Володимирович +380536776811 avg2010@i.ua
-
Адреса:
39601, Україна, Полтавська область, Кременчук, бульвар Автокразівський, 19
Оскарження: 15.09.2017 16:48 - 26.09.2017 00:00
Початкова пропозиція
1 698 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 698 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
15.09.2017 16:51
Документи
8
Скарги
0
ТОВ "Укравтокомплект лтд"
×
-
Код ЄДРПОУ:
23521635
-
Контактна особа:
Александр +380445010227 uacom@mazua.com
-
Адреса:
03150, Україна, Київ, Київ, вул. Червоноармійська,108, кв 14
Початкова пропозиція
1 700 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 700 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
20
Скарги
0
Контракти
Номер:
3e09344b4eb34044a1fdc05b54656841
Ідентифікатор договору:
UA-2017-08-29-000156-b-c1
Постачальник:
ПП ВКП "Альфатекс"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30481196
-
Контактна особа:
Гончаренко Олександр Володимирович +380536776811 avg2010@i.ua
-
Адреса:
39601, Україна, Полтавська область, Кременчук, бульвар Автокразівський, 19
Номер договору:
27/09
Сума договору:
1 698 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
27.09.2017 16:40 - 31.12.2017 23:59
Дата підписання:
27.09.2017 16:40
Статус:
Підписаний