-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021-2015 (CPV): 14410000-8 - Кам’яна сіль (сіль для промислового перероблення, ДСТУ 4246:2003, крупність 3, сорт вищий з антизлежувальною добавкою)
Тендер Prozorro UA-2021-10-01-000288-c
Торги не відбулися
332 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 660.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 660.00 UAH
Номер:
9e1aa3ea43c34bcda3deefc8cf58eeff
Внутрішній номер закупівлі:
11792582
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-10-01-000288-c
Замовник:
КП «Комунальне шляхово-експлуатаційне підприємство» Ужгородської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
03328362
-
Адреса:
88006, Україна, Закарпатська область, місто Ужгород, вул. Проектна, буд. 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Увіна Тамара Вагіфівна +380312661027 ksep2010@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
14410000-8 Кам’яна сільАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
332 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 660.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
9 960.00 UAH
Період уточнення:
01.10.2021 10:02 - 07.10.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
01.10.2021 10:02 - 17.10.2021 12:00
Аукціон:
19.10.2021 11:16 - 19.10.2021 11:39
Період кваліфікації:
19.10.2021 11:39 - 21.10.2021 13:21
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписРозрахунок Замовником за Товар здійснюється у національній валюті України шляхом перерахування безготівкових грошових коштів на банківський рахунок Постачальника відповідно виставленого Постачальником рахунку-фактури у термін, що не перевищує 60 (шістдесят) банківських днів від дня отримання Товару Замовником і переходу до нього права власності на Товар
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях60 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ДК 021-2015 (CPV): 14410000-8 - Кам’яна сіль (сіль для промислового перероблення, ДСТУ 4246:2003, крупність 3, сорт вищий з антизлежувальною добавкою)
Кількість
140 тонни
Період постачання
до 30.12.2021
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ЗІО-СПОРТ"
Оскарження: 21.10.2021 13:19 - 31.10.2021 23:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
39224698
-
Контактна особа:
Ігор Зюбрик +380985070387 zio1974@meta.ua
-
Адреса:
79057, Україна, Львівська область, м. Львів, ВУЛИЦЯ Є.КОНОВАЛЬЦЯ, будинок 99, квартира 2
Оскарження: 21.10.2021 13:19 - 31.10.2021 23:00
Початкова пропозиція
314 580.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
314 580.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
21.10.2021 13:19
Відповіді на вимоги
11
Документи
23
Скарги
0
ФОП Сліпчук Олександр Олегович
Оскарження: 21.10.2021 13:21 - 31.10.2021 23:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
2856509175
-
Контактна особа:
Сліпчук Олександр Олегович +380961910999 sashaslip11@gmail.com
-
Адреса:
79032, Україна, Львівська область, Львів, Шафарика
Оскарження: 21.10.2021 13:21 - 31.10.2021 23:00
Початкова пропозиція
330 120.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
330 120.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
21.10.2021 13:21
Відповіді на вимоги
11
Документи
23
Скарги
0