-
Спрощена закупівля
-
Безлотова
-
КЕП
Поточний ямковий ремонт асфальтобетонного покриття території ЖДНЗ № 56 за адресою: м.Житомир, вул. Гагаріна, будинок 31 (ДК 021:2015: 45230000-8 - Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь)
Тендер Prozorro UA-2021-09-30-008958-b
Інформація про технічні, якісні та інші характеристики предмета закупівлі зазначена у додатку 1 документації оголошення про проведення спрощеної закупівлі. Категорія замовника - підприємства, установи, організації, зазначені у пункті 3 частини першої статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі» - Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади. Вид закупівлі - спрощена закупівля - для замовників, визначених у пунктах 1-3 частини першої статті 2 Закону, якщо вартість предмета закупівлі товару (товарів), послуги (послуг) менше ніж 200 тисяч гривень, а робіт - 1,5 мільйона гривень.. Застосовані критерії оцінки - Єдиним критерієм оцінки згідно даної закупівлі є ціна (питома вага критерію – 100%).
Завершена
199 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 995.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 995.00 UAH
Номер:
592aa83fdfe946e3882ff97675b5bbf6
Внутрішній номер закупівлі:
11790066
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-09-30-008958-b
Замовник:
Житомирський дошкільний навчальний заклад № 56
×
-
Код ЄДРПОУ:
20426385
-
Адреса:
10002, Україна, Житомирська область, місто Житомир, вулиця Гагаріна, будинок 31
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Бакало Галина Миколаївна +380964056594 uozhdnz56@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
199 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
995.00 UAH
Період уточнення:
30.09.2021 23:58 - 06.10.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
06.10.2021 00:00 - 11.10.2021 00:00
Аукціон:
з 12.10.2021 15:17
Період кваліфікації:
11.10.2021 00:02 - 18.10.2021 23:54
Період завантаження договору:
18.10.2021 23:54 - 07.11.2021 23:54
Умови оплати:
виконання робіт - 100%
- Подіявиконання робіт
- ОписЗамовник перераховує Підряднику кошти у сумі, яка вказана в актах виконаних робіт тільки при наявності всіх відповідних документів, протягом 30 календарних днів.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Поточний ямковий ремонт асфальтобетонного покриття території ЖДНЗ № 56 за адресою: м.Житомир, вул. Гагаріна, будинок 31 (ДК 021:2015: 45230000-8 - Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь)
Кількість
1 роботи
Період постачання
до 15.11.2021
Місце постачання
10002, Україна, Житомирська область, місто Житомир, вулиця Гагаріна, будинок 31
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "Шляхбуд-5"
Оскарження: 18.10.2021 23:54 - 21.10.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
42292396
-
Контактна особа:
Камінський Дмитро Юрійович +380976488747 qwerty1986d@ukr.net
-
Адреса:
10001, Україна, Житомирська область, Житомир, вулиця Сергія Параджанова, 125
Оскарження: 18.10.2021 23:54 - 21.10.2021 00:00
Початкова пропозиція
197 845.20 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
197 845.20 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
18.10.2021 23:54
Документи
26
Скарги
0
Контракти
Номер:
b41393351ce949d794f50680d8666f5a
Ідентифікатор договору:
UA-2021-09-30-008958-b-b1
Постачальник:
ТОВ "Шляхбуд-5"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42292396
-
Контактна особа:
Камінський Дмитро Юрійович +380976488747 qwerty1986d@ukr.net
-
Адреса:
10001, Україна, Житомирська область, Житомир, вулиця Сергія Параджанова, 125
Номер договору:
2010ЯР
Сума договору:
197 845.20 UAH з ПДВ
Сума договору:
164 871.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
20.10.2021 00:00 - 31.12.2021 23:59
Дата підписання:
20.10.2021 00:00
Статус:
Виконаний