-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Послуги по поточному ремонту з оздоблення прилеглої території філії тротуарною плиткою та вирівнювання поверхні за адресою: м. Полтава, вулиця Раїси Кириченко, 1
Тендер Prozorro UA-2021-09-30-004711-b
Торги не відбулися
328 258.01
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 641.29 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 641.29 UAH
Номер:
9d087ce39b2b4334ab5ed75b1161fc6b
Внутрішній номер закупівлі:
11782731
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-09-30-004711-b
Замовник:
Філія акціонерного товариства "Національна суспільна телерадіокомпанія України" "Полтавська регіональна дирекція "ЛТАВА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40020640
-
Адреса:
36000, Україна, Полтавська область, м. Полтава, вул. Раїси Кириченко, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Вікторія Хребтова +380532564024 tender.ltava@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
328 258.01 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 641.29 UAH
Період уточнення:
30.09.2021 14:11 - 06.10.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
30.09.2021 14:11 - 16.10.2021 10:00
Аукціон:
з 18.10.2021 14:10
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги по поточному ремонту з оздоблення прилеглої території філії тротуарною плиткою та вирівнювання поверхні за адресою: м. Полтава, вулиця Раїси Кириченко, 1
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2021
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
МАЛЕ ПРИВАТНЕ БУДІВЕЛЬНО-РЕМОНТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "СУЛА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
21068953
-
Контактна особа:
Ольга Деревянко +380671215450 sulapoltava@gmail.com
-
Адреса:
36022, Україна, Полтавська область, місто Полтава, ВУЛИЦЯ ПРОЛЕТАРСЬКА, будинок 45А
Початкова пропозиція
319 158.85 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
319 158.85 UAH з ПДВ
Відповіді на вимоги
11
Документи
31
Скарги
0