-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина) Персональний комп’ютер в зборі (монітор, клавіатура, маніпулятор «миша», преінстельоване програмне забезпечення персонального комп’ютера) для Молодійської ЗОШ І-ІІІ ступенів в с. Молодія Чернівецького району, за кодом ДК 021:2015: 30213000-5 Персональні комп’ютери.
Тендер Prozorro UA-2021-09-29-010866-b
Завершена
270 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
d407bf5a8581482fa44e32bd63b86f7f
Внутрішній номер закупівлі:
11774459
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-09-29-010866-b
Замовник:
ЧАГОРСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЧЕРНІВЕЦЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
04418498
-
Адреса:
60412, Україна, Чернівецька область, село Чагор, вулиця Незалежності, 79
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Чагорська cільська рада +380373438584 sil_radacagor@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Аналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Враховуючи правові та економічні засади здійснення придбання предмету закупівлі ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина) Персональний комп’ютер в зборі (монітор, клавіатура, маніпулятор «миша», преінстельоване програмне забезпечення персонального комп’ютера) для Молодійської ЗОШ І-ІІІ ступенів в с. Молодія Чернівецького району, за кодом ДК 021:2015: 30213000-5 Персональні комп’ютери, здійснюється за бюджетні кошти, згідно вимог Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон).
Згідно ч. 1 ст. 40 Закону переговорна процедура закупівлі - це процедура, що використовується замовником як виняток і відповідно до якої замовник укладає договір про закупівлю з учасником після проведення переговорів з одним або кількома учасниками.
Замовником було двічі відмінено тендер через відсутність достатньої кількості учасників № UA-2021-09-13-003135-b та № UA-2021-08-27-006177-a, при цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (п. 1 ч. 2 статті 40 Закону України "Про публічні закупівлі).
Учасник підтвердив можливість постачання предмету закупівлі: ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина) Персональний комп’ютер в зборі (монітор, клавіатура, маніпулятор «миша», преінстельоване програмне забезпечення персонального комп’ютера) для Молодійської ЗОШ І-ІІІ ступенів в с. Молодія Чернівецького району, за кодом ДК 021:2015: 30213000-5 Персональні комп’ютери, що є предметом закупівлі, на загальну суму 255 000,00 грн.
На підставі викладеного Уповноваженої особою Замовника, прийнято рішення про застосування переговорної процедури за наслідками якої приймається рішення про намір укласти договір щодо можливості закупівлі предмету для забезпечення потреби Замовника у 2021 році.
Очікувана вартість:
270 000.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Персональний комп’ютер учня
Кількість
20 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Персональний комп’ютер вчителя
Кількість
2 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП СОКОЛОВ ВІТАЛІЙ АНАТОЛІЙОВИЧ
Оскарження: 29.09.2021 23:00 - 10.10.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
3215322911
-
Контактна особа:
СОКОЛОВ ВІТАЛІЙ АНАТОЛІЙОВИЧ +380957319368
-
Адреса:
60400, Україна, Чернівецька область, селище міського типу Глибока, ПРОВУЛОК ГАГАРІНА будинок 8 квартира 14
Оскарження: 29.09.2021 23:00 - 10.10.2021 00:00
Ціна пропозиції
255 000.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
29.09.2021 23:00
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
5f4b6d464f8d4b9e931a582a5f794529
Ідентифікатор договору:
UA-2021-09-29-010866-b-b1
Постачальник:
ФОП СОКОЛОВ ВІТАЛІЙ АНАТОЛІЙОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
3215322911
-
Контактна особа:
СОКОЛОВ ВІТАЛІЙ АНАТОЛІЙОВИЧ +380957319368
-
Адреса:
60400, Україна, Чернівецька область, селище міського типу Глибока, ПРОВУЛОК ГАГАРІНА будинок 8 квартира 14
Номер договору:
269
Сума договору:
255 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
11.10.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання:
11.10.2021 14:46
Статус:
Підписаний