-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Пелети паливні
Тендер Prozorro UA-2021-09-29-002496-a
Торги не відбулися
196 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 980.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 980.00 UAH
Номер:
2d6bc3f6c9b44f1098e8438e6a036d15
Внутрішній номер закупівлі:
11773516
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-09-29-002496-a
Замовник:
Тараканівська сільська рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04385403
-
Адреса:
35641, Україна, Рівненська область, село Тараканів, вулиця Львівська, будинок 117
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Рудик Анатолій Миколайович +380365651224 ek.tarakaniv@ukr.net http://tarakanivska.gromada.org.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
196 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
980.00 UAH
Період уточнення:
29.09.2021 18:00 - 08.10.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
29.09.2021 18:00 - 18.10.2021 00:00
Аукціон:
з 18.10.2021 15:15
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Пелети паливні
Кількість
44 тонни
Період постачання
до 01.12.2021
Місце постачання
Відповідно до Додатку 1 тендерної документації