-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
Неорганічні хімічні речовини для лабораторії
Тендер Prozorro UA-2021-09-29-003183-c
Завершена
3 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
3e7d48c8b45049eea147b596001a9255
Внутрішній номер закупівлі:
11767565
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-09-29-003183-c
Замовник:
КНП Бердянської міської ради «Бердянське територіальне медичне об’єднання»
×
-
Код ЄДРПОУ:
39029713
-
Адреса:
71100, Україна, Запорізька область, місто Бердянськ, пр. Праці, 6
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Валіахметова Наталія Геннадіївна +380615334010 tmotender@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
24310000-0 Основні неорганічні хімічні речовиниАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
двічі було відмінено процедуру відкритих торгів щодо закупівлі Неорганічні хімічні речовини для лабораторії, ДК 021:2015 - 24310000-0 Основні неорганічні хімічні речовини причина: подання для участі в торгах менше двох тендерних пропозицій (ЗВІТ про результати проведення процедури закупівлі UA-2021-08-20-000447-b, Дата формування звіту: 05 вересня 2021; ЗВІТ про результати проведення процедури закупівлі UA-2021-09-06-001437-b, Дата формування звіту: 22 вересня 2021), відповідно до п. п. 1 п. 2 ст. 40 Закону, якщо було двічі відмінено процедуру відкритих торгів, у тому числі частково (за лотом), через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій, визначеної цим Законом. При цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника процедури закупівлі не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації, замовник як виняток може застосувати переговорну процедуру закупівлі, та оприлюднення інформації про закупівлю згідно зі ст. 10 Закону.
Очікувана вартість:
3 000.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства), кошти НСЗУ
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
P.A.S. (періодична кислота Шиффа) за Морель-Маронгер 100 тестів
Кількість
1 набір
Період постачання
до 24.12.2021
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "Медична компанія "АЙНА"
Оскарження: 29.09.2021 14:52 - 10.10.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
42568636
-
Контактна особа:
Стопикін Віктор Сергійович 0442287039
-
Адреса:
03179, Україна, Київська область, м. Київ, вул. Брест-Литовське шосе, 8А, оф. 503
Оскарження: 29.09.2021 14:52 - 10.10.2021 00:00
Ціна пропозиції
2 996.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
29.09.2021 14:52
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
5c254e3e0f7546b9809feabbb90d5d7f
Ідентифікатор договору:
UA-2021-09-29-003183-c-b1
Постачальник:
ТОВ "Медична компанія "АЙНА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42568636
-
Контактна особа:
Стопикін Віктор Сергійович 0442287039
-
Адреса:
03179, Україна, Київська область, м. Київ, вул. Брест-Литовське шосе, 8А, оф. 503
Номер договору:
662Т
Сума договору:
2 996.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
2 800.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
13.10.2021 00:00 - 24.12.2021 23:59
Дата підписання:
13.10.2021 00:00
Статус:
Виконаний