• Переговорна процедура
  • Безлотова
  • КЕП
  • Без аукціону

Газове паливо

Газове паливо(природний газ)-4386 м.куб.

Завершена

131 580.00 UAH з ПДВ
Номер: e9fe1b4b81704bd3aa8a96fce9d85b83
Внутрішній номер закупівлі: 11748026
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-09-28-002021-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ЛИСИЧАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ "ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ №1"
Контактна особа: Мараховська Тетяна Олександрівна 380660041152 yocpmsd1@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: З метою організації Закупівлі природного газу, відповідно до частини 2 статті 13 Закону замовники можуть застосовувати переговорну процедуру закупівлі як виняток та відповідно до умов, визначених у частині 2 статті 40 Закону. Згідно ч. 1 ст. 40 Закону переговорна процедура закупівлі використовується замовником як виняток і відповідно до якої замовник укладає договір про закупівлю після проведення переговорів щодо ціни та інших умов договору про закупівлю з одним або кількома учасниками процедури закупівлі. Переговорна процедура закупівлі застосовується замовником як виняток на підставі пункту 1 частини 2 статті 40 Закону, а саме якщо було двічі відмінено процедуру відкритих торгів, у тому числі частково (за лотом), через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій, визначеної цим Законом. При цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника процедури закупівлі не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації. Замовником оголошено відкриті торги на закупівлю природного газу (UA-2021-08-09-006826-a). Згідно Звіту про результати проведення процедури закупівлі UA-2021-08-09-006826-a дата формування звіту: 25 серпня 2021 аукціон не відбувся у зв’язку з поданням для участі в торгах менше двох тендерних пропозицій. Відкриті торги на закупівлі природного газу (UA-2021-08-30-000259-b) також не відбулися у зв’язку з поданням для участі в торгах менше двох тендерних пропозицій згідно Звіту про результати проведення процедури закупівлі UA-2021-08-30-000259-b дата формування звіту: 15 вересня 2021. Враховуючи вище наведене, Закупівля для Замовника може бути здійснена на підставі пункту 1 частини 2 статті 40 Закону, а саме якщо було двічі відмінено процедуру відкритих торгів, у тому числі частково (за лотом), через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій, визначеної цим Законом. При цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника процедури закупівлі не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації. Документи, що підтверджують наявність умов застосування переговорної процедури закупівлі з підстав визначених пунктом 1 частини 2 статті 40 Закону: - Звіту про результати проведення процедури закупівлі UA-2021-08-09-006826-a дата формування звіту: 25 серпня 2021; - Звіту про результати проведення процедури закупівлі UA-2021-08-30-000259-b дата формування звіту: 15 вересня 2021; - Закон України «Про публічні закупівлі».
Очікувана вартість: 131 580.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
природний газ
Код ДК 021:2015: 09123000-7 Природний газ
Кількість 4386 метри кубічні
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання Відповідно до документації

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ «ЕНЕРА СХІД»

Оскарження: 28.09.2021 15:01 - 09.10.2021 00:00
Ціна пропозиції 131 580.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
28.09.2021 15:01
Документи 1
Скарги 0

Контракти

Номер: b1efbdf957ce41c8bdb82b57bd764a62
Ідентифікатор договору: UA-2021-09-28-002021-a-b1
Постачальник: ТОВ «ЕНЕРА СХІД»
Номер договору: 9380003
Сума договору: 131 580.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 109 650.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 11.10.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання: 11.10.2021 00:00
Статус:
Розірваний
pdf
д.у.№1 від 01.11.2021.pdf
p7s
sign.p7s
p7s
sign.p7s