• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Акустична система для концертного залу

Завершена

658 926.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 000.00 UAH
Номер: 18b139edda924006af053c605de5c536
Внутрішній номер закупівлі: 1174499
Ідентифікатор закупівлі: UA-2017-08-16-001036-c   
Замовник: КУ "Запорізький обласний центр молоді" ЗОР
Контактна особа: Коняєва Ольга Михайлівна +380612332552 frau.koniaewa@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 32340000-8 Мікрофони та гучномовціАналіз за цим CPV
Очікувана вартість: 658 926.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 3 000.00 UAH
Період уточнення: 16.08.2017 16:38 - 22.08.2017 11:00
Період прийому пропозицій: 16.08.2017 16:38 - 01.09.2017 11:00
Аукціон: 04.09.2017 14:01 - 04.09.2017 14:22
Період кваліфікації: 04.09.2017 14:22 - 08.09.2017 15:53
Період завантаження договору: 04.09.2017 14:22 - 24.09.2017 14:22

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Акустична система для концертного залу
Код ДК 021:2015: 32340000-8 Мікрофони та гучномовці
Кількість 1 комплект
Період постачання 25.09.2017 - 31.12.2017
Місце постачання 69005, Україна, Запорізька область, м.Запоріжжя, вул.Патріотична, 49 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ ЧЕМЕРИЧЕНКО ЄВГЕНІЯ ВІТАЛІЇВНА

Оскарження: 04.09.2017 14:22 - 19.09.2017 00:00
Початкова пропозиція 658 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
658 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
08.09.2017 15:53
Документи 29
Скарги 0
ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ БУРЕНКО ВАЛЕНТИНА ДМИТРІВНА
Початкова пропозиція 658 500.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
658 500.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 8
Скарги 0

Контракти

Номер: 75da7275887348a68dcae7a5a75318f4
Ідентифікатор договору: UA-2017-08-16-001036-c-c1
Постачальник: ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ ЧЕМЕРИЧЕНКО ЄВГЕНІЯ ВІТАЛІЇВНА
Номер договору: КР-26/09
Сума договору: 658 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 26.09.2017 14:16 - 31.12.2017 23:59
Дата підписання: 26.09.2017 14:16
Статус:
Підписаний
pdf
Договір.pdf
p7s
sign.p7s