-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
- 1
ДК 021:2015 09120000-6 Газове паливо (Природний газ (09123000-7 Природний газ)
Тендер Prozorro UA-2021-09-28-003064-b
Торги не відбулися
1 160 700.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 11 607.00 UAH
мін. крок: 1% або 11 607.00 UAH
Номер:
8164262068bb46988c4c0e0a075009d0
Внутрішній номер закупівлі:
11740206
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-09-28-003064-b
Замовник:
Комунальна установа "Лиманський будинок-інтернат для громадян похилого віку та осіб з інвалідністю"
×
-
Код ЄДРПОУ:
34064397
-
Адреса:
84404, Україна, Донецька область, місто Лиман, вулиця Костянтина Гасієва 36 "А"
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Алєксандрова Тетяна Олександрівна +380626126696 34064397@mail.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 160 700.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
11 607.00 UAH
Період уточнення:
28.09.2021 11:03 - 04.10.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
28.09.2021 11:03 - 14.10.2021 11:07
Аукціон:
з 18.10.2021 13:57
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписОплата вартості природного газу здійснюється Споживачем в безготівковій формі, у національній валюті України на розрахунковий рахунок Постачальника за фактично спожитий природний газ на підставі акту приймання-передачі підписаного представниками Сторін в місяці наступному за місяцем постачання протягом 10 (десяти) календарних днів з дня його отримання
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ДК 021:2015 09120000-6 Газове паливо (Природний газ (09123000-7 Природний газ)
Кількість
40000 метри кубічні
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
84404, Україна, Донецька область, місто Лиман, вул. Костянтина Гасієва, 36 "А"
На карті