-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Канцелярські товари за кодом ДК 021:2015 - 30190000-7 - Офісне устаткування та приладдя різне: конверт С5 самоклейний (немаркований) ДК 021:2015: 30199230-1 Конверти, Конверт С6 самоклейний (немаркований)ДК 021:2015: 30199230-1 Конверти, Гумка для грошейДК 021:2015: 30192700-8 Канцелярські товари, ОлівецьДК 021:2015: 30192130-1 Олівці, Ручка гелева(чорнила чорні)ДК 021:2015: 30192123-9 Ручки-маркери, Ручка кулькова(чорнила сині) ДК 021:2015: 30192121-5 Кулькові ручки, Тека-обкладинка "Справа"ДК 021:2015: 30199000-0 Паперове канцелярське приладдя та інші паперові вироби, клейкий папір (стікер)ДК 021:2015: 30199410-7 Самоклейний папір, Закладки ДК 021:2015: 30192700-8 Канцелярські товари
Тендер Prozorro UA-2021-09-27-012082-b
Торги не відбулися
57 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 285.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 285.00 UAH
Номер:
ecd90cd35b114254bd68a52c2af1666a
Внутрішній номер закупівлі:
11733599
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-09-27-012082-b
Замовник:
Харківський окружний адміністративний суд
×
-
Код ЄДРПОУ:
34390710
-
Адреса:
61022, Україна, Харківська область, м. Харків, майдан Свободи, будинок 6
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Олена Грищенко +380577304277 olenahryschenko2309@gmail.com https://adm.hr.court.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
57 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
285.00 UAH
Період уточнення:
27.09.2021 18:37 - 03.10.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
27.09.2021 18:37 - 13.10.2021 00:00
Аукціон:
з 13.10.2021 15:28
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях7 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Конверт С5 самоклейний (немаркований)
Кількість
41000 штуки
Період постачання
до 30.11.2021
Конверт С6 самоклейний (немаркований)
Кількість
65000 штуки
Період постачання
до 30.11.2021
Гумка для грошей
Кількість
5 упаковка
Період постачання
до 30.11.2021
Олівець
Кількість
100 штуки
Період постачання
до 30.11.2021
Ручка гелева (чорнила чорні)
Кількість
100 штуки
Період постачання
до 30.11.2021
Ручка кулькова (чорнила сині)
Кількість
150 штуки
Період постачання
до 30.11.2021
Тека-обкладинка "Справа"
Кількість
10000 штуки
Період постачання
до 30.11.2021
клейкий папір (стікер)
Кількість
100 штуки
Період постачання
до 30.11.2021
Закладки
Кількість
100 штуки
Період постачання
до 30.11.2021
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю «Дагаз-2009 ЛТД»
×
-
Код ЄДРПОУ:
36225725
-
Контактна особа:
Щепак Олександр Ілліч 0975141137 BUMEKS75@GMAIL.COM
-
Адреса:
Україна, 61204, м.Харків, проспект Перемоги 66-В, к.183
Початкова пропозиція
56 976.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
56 976.00 UAH з ПДВ
Відповіді на вимоги
10
Документи
5
Скарги
0