-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт даху в Смирновській філії Комунального закладу "Олексіївський опорний заклад загальної середньої освіти" Смирновської сільської ради Більмацького району Запорізької області за ДК 021:2015-45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи.
Тендер Prozorro UA-2021-09-27-006782-b
Завершена
84 496.42
UAH без ПДВ
Номер:
3cceede885114815ad7c081b8502e7c4
Внутрішній номер закупівлі:
11724823
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-09-27-006782-b
Замовник:
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ОЛЕКСІЇВСЬКИЙ ОПОРНИЙ ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ" СМИРНОВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ БІЛЬМАЦЬКОГО РАЙОНУ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
26338624
-
Адреса:
70667, Україна, Запорізька область, Більмацький район, село Олексіївка, вул. Юрченка, 11
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Світлана Симоненко +380674679704 olekszoshbuh@gmail.com http://www.oleksiivka-school.edukit.zp.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Обґрунтування застосування переговорної процедури Згідно п. 1 ч. 2 ст. 40 Закону переговорна процедура закупівлі використовується замовником як виняток і відповідно до якої замовник укладає договір про закупівлю після проведення переговорів щодо ціни та інших умов договору про закупівлю з одним або кількома учасниками процедури закупівлі. Переговорна процедура закупівлі застосовується замовником як виняток у разі наявності підстав, що визначені п. 1 ч. 2 ст. 40 Закону, а саме: якщо було двічі відмінено процедуру відкритих торгів, у тому числі частково (за лотом), через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій, визначеної цим Законом. У зв’язку з відсутністю конкуренції закупівлі «Поточний ремонт даху в Смирновській філії» Комунального закладу «Олексіївський опорний заклад загальної середньої освіти» Смирновської сільської ради Більмацького району Запорізької області за кодом CPV за ДК 021:2015 – 4526000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи - об’єм робіт:
- Розбирання покриттів покрівлі з хвилястих і напівхвилястих
азбестоцементних листів 92 м2
- Розбирання лат (решетування) з брусків з прозорами 92 м2
- Розбирання крокв з дошок 140 м2
- Улаштування лат (решетування) з прозорами із дошок і брусків
під покрівлю з листової сталі 92 м2
- Гідробар’єр 92 м2
- Монтаж покрівельного покриття з профільованого листа,
висота будівель до 25 м. монтаж 92 м2
- Перевезення сміття до 15 км 3,24 т
для потреб Замовника може бути забезпечено тільки Учасником. При цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника процедури закупівлі не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації Відповідно до п. 8 ч. 6 ст. 40 Закону повідомлення про намір укласти договір повинно містити в тому числі обґрунтування застосування переговорної процедури: «09 серпня 2021 року замовником було оголошено процедуру закупівлі відкриті торги UA-2021-08-09-006846-а. Проте станом на 25 серпня 2021 року було подано менше двох пропозицій, як наслідок торги були відмінені. Тому 01 вересня 2021 року замовником знову було прийнято рішення про проведення процедури закупівлі відкриті торги та оголошено нову закупівлю UA-2021-09-01-002804-a. Проте знову ж таки станом на 17 вересня 2021 року було подано менше двох пропозицій, як наслідок торги знову були відмінені. Враховуючи ті обставини, що Замовником було відмінено дві процедури закупівлі за предметом закупівлі «Поточний ремонт даху в Смирновській філії» Комунального закладу «Олексіївський опорний заклад загальної середньої освіти» Смирновської сільської ради Більмацького району Запорізької області за кодом CPV за ДК 021:2015 – 4526000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи - об’єм робіт:
- Розбирання покриттів покрівлі з хвилястих і напівхвилястих
азбестоцементних листів 92 м2
- Розбирання лат (решетування) з брусків з прозорами 92 м2
- Розбирання крокв з дошок 140 м2
- Улаштування лат (решетування) з прозорами із дошок і брусків
під покрівлю з листової сталі 92 м2
- Гідробар’єр 92 м2
- Монтаж покрівельного покриття з профільованого листа,
висота будівель до 25 м. монтаж 92 м2
- Перевезення сміття до 15 км 3,24 т
через відсутність достатньої кількості учасників, було прийнято рішення застосувати, як виняток, переговорну процедуру закупівлі, відповідно до п.1 ч.2 статті 40 Закону України «Про публічні закупівлі» .
Очікувана вартість:
84 496.42 UAH без ПДВ
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Поточний ремонт даху в Смирновській філії Комунального закладу "Олексіївський опорний заклад загальної середньої освіти" Смирновської сільської ради Більмацького району Запорізької області за ДК 021:2015-45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи.
Кількість
1 послуга
Період постачання
27.09.2021 - 30.10.2021
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ІМБАКС"
Оскарження: 27.09.2021 14:16 - 08.10.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
43119776
-
Контактна особа:
Оганесян С.Б. +380974743274
-
Адреса:
71640, Україна, Запорізька область, село Скельки, Василівський р-н село Скельки ПРОВУЛОК ЗАТИШНИЙ будинок 3
Оскарження: 27.09.2021 14:16 - 08.10.2021 00:00
Ціна пропозиції
84 496.42 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
27.09.2021 14:16
Документи
3
Скарги
0
Контракти
Номер:
ae99f83bb8604f59a6db2fae313da2d8
Ідентифікатор договору:
UA-2021-09-27-006782-b-b1
Постачальник:
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ІМБАКС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43119776
-
Контактна особа:
Оганесян С.Б. +380974743274
-
Адреса:
71640, Україна, Запорізька область, село Скельки, Василівський р-н село Скельки ПРОВУЛОК ЗАТИШНИЙ будинок 3
Номер договору:
91
Сума договору:
84 496.42 UAH без ПДВ
Період дії договору:
13.10.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання:
13.10.2021 08:56
Статус:
Виконаний