• Переговорна процедура
  • Безлотова
  • КЕП
  • Без аукціону

Антифриз

Завершена

18 480.00 UAH з ПДВ
Номер: f7db425a9e9e424d96fb522c9b626634
Внутрішній номер закупівлі: 11719060
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-09-27-000967-a   
Замовник: ФІЛІЯ "ПАНЮТИНСЬКИЙ ВАГОНОРЕМОНТНИЙ ЗАВОД" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"
Контактна особа: Мироненко Тетяна 380574578364 mironenko@usv.com.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 24960000-1 Хімічна продукція різнаАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Двічі відмінено процедуру відкритих торгів, у тому числі частково (за лотом), через відсутність достатньої кількості тендерних пропозиц
Очікувана вартість: 18 480.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Антифриз
Код ДК 021:2015: 24960000-1 Хімічна продукція різна
Кількість 480 літр
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 64660, Україна, Харківська область, смт Панютине, Заводська будинко 5 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ІСЕС Україна"

Оскарження: 27.09.2021 11:33 - 08.10.2021 00:00
Ціна пропозиції 16 878.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
27.09.2021 11:33
Документи 2
Скарги 0

Контракти

Номер: 12d7fa258fed4d2492d35e5e2bbca3f7
Ідентифікатор договору: UA-2021-09-27-000967-a-c1
Постачальник: ТОВ "ІСЕС Україна"
Номер договору: ПВРЗ(ВМТПЗ-121/2021-ЮВ)
Сума договору: 16 878.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 14 065.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 26.10.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання: 26.10.2021 00:00
Статус:
Виконаний
p7s
sign.p7s