-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Електрична енергія, код 09310000-5 Електрична енергія за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»
Тендер Prozorro UA-2021-09-27-000460-a
Тендерна пропозиція та усі документи, які передбачені вимогами тендерної документації та додатками до неї складаються українською мовою. Документи або копії документів (які передбачені вимогами тендерної документації та додатками до неї), які надаються Учасником у складі тендерної пропозиції, викладені іншими мовами, повинні надаватися разом із їх автентичним перекладом на українську мову
Торги не відбулися
700 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 500.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 500.00 UAH
Номер:
fca2c08c2e1c4a598f25c32e24d9137e
Внутрішній номер закупівлі:
11715864
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-09-27-000460-a
Замовник:
територіальне управління Державної судової адміністрації України в Хмельницькій області
×
-
Код ЄДРПОУ:
26293548
-
Адреса:
29000, Україна, Хмельницька область, місто Хмельницький, вул.Соборна, 75
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Мельник Ольга Миколаївна +380382658297 inbox@km.court.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
700 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
3 500.00 UAH
Період уточнення:
27.09.2021 10:09 - 03.10.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
27.09.2021 10:09 - 13.10.2021 00:00
Аукціон:
з 13.10.2021 11:24
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Опис100% післяплата, на підставі рахунку та акта приймання-передачі електроенергії, протягом 10 робочих днів з моменту підписання акта приймання-передачі
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія, код 09310000-5 Електрична енергія за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»
Кількість
158730 Кіловат-година
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
29000, Україна, Хмельницька область, Відповідно до документації, Відповідно до документації
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ХМЕЛЬНИЦЬКЕНЕРГОЗБУТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42035266
-
Контактна особа:
Сергій Царук +380382617346 tsaruk.si@energo.km.ua
-
Адреса:
29000, Україна, Хмельницька область, місто Хмельницький, ВУЛИЦЯ СВОБОДИ, будинок 57/2
Початкова пропозиція
666 666.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
666 666.00 UAH з ПДВ
Відповіді на вимоги
10
Документи
43
Скарги
0